Systemy zarządzania treścią


Firma,która korzysta z przekazu reklamowego w sieci, musi pamiętać o ciągłej i bieżącej aktualizacji swojej strony www.

Domniemanie ewentualnego kontrahenta odwiedzającego portal internetowy, iż na stronie nie ujęto żadnych zmian, a także nie była aktualizowana, doprowadzi do zbudowania negatywnego obrazu korporacji, po czym jak wynika z przeprowadzonych badań marketingowych zrazi go do następnych wizyt.

Z tego powodu nasza przedsiębiortwo postanowiła wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wykreowała doskonałą alternatywę dla drogich i pochłaniających wiele czasu aktualizacji, zlecanych do tej pory zewnętrznym specjalistom, czyli Systemy Zarządzania Treścią z rodziny Sparro CMS.

System Zarządzania Treścią (CMS) to nietrudny w obsłudze, a także dający dużo możliwości system oprogramowania wykorzystywanego do zarządzania zawartością szybkiej strony internewej.

Najważniejszą ideą systemu typu content manager jest ciągła aktualizacja witryny internetowej oraz pomoc użytkownikom, którzy nie mają wystarczającej wiedzy technicznej. Systemy Zarządzania Treścią Sparro CMS doskonale wpisuje się w te założenie.

Systemy Zarządzania Treścią Sparro CMS nie ma potrzeby,aby były instalowane na komputerze klienta, dlatego że w całości są aplikacją on-line, co jest następnym pozytywnym atrybutem Systemu Sparro CMS. Tego typu rozwiązanie sprawia iż podwyższony jest poziom elastyczności i dostępności również wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo danych. Ponadto Sparro CMS pozwala na pełne zarządzanie stroną internetową od kreacji po zmianę treści w całym cyklu jej egzystencji online.

Doświadczony zespół programistów zmieni System Sparro CMS tak, aby dostosować go do nietypowych wymagań użytkownika. Programujemy System Sparro CMS w taki sposób, aby był w pełni użyteczny i nietrudny w obsłudze dla naszych Klientów.

  • Dodano: 10 lat 1 tydzień temu
  • Wyświetleń: 2861
  • Kliknięć: 950
  •  33.21
  • 279093
  • 2.00