Strony internetowe Warszawa


Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, naszą siedzibą jest Warszawa jednak wykonujemy projekty i zlecenia z całej Polski. Naszym głównymi produktami są strony internetowe zarówno te proste typu wizytówka WWW, jak i strony z własnym dedykowanym systemem CMS, skomplikowane serwisy internetowe czy portale.Kompleksowo wykonujemy strony internetowe zapewniając nowoczesny i niepowtarzalny szablon graficzny, na podstawie którego możemy również wykonać projekty wizytówek firmowych, czy zaprojektować papier firmowy. Identyfikacja wizualna jest jedną z naszych głównych dziedzin i ramach niej zapewniamy pełne opracowanie wizualne firmy. Dopierając kolory firmowe, opracowując logo i zasady postępowania z nim, projektując systemy wystawiennicze i gadżety reklamowe (typu długopisy, breloczki, smycze) materiały marketingowe takie jak ulotki, roll up, ścianki wystawiennicze, trybunki itd. Dodatkowo pomagamy w budowaniu wizerunku firmy dbając o profile w serwisach spełecznościowych i kampanie reklamowe w internecie.

Zajmujemy się również integracją systemów informatycznych integrując różnego rodzaje programy i systemy występujące firmie. Daje to ogromne oszczędności czasu, zasobów i pieniędzy.

Nasz dział graficzny przygotuje dowolną grafikę komputerową, wykona baner w technologii Adobe Flash reklamowe gry flash. Zajmujemy się również poligrafią i składem DTP oraz profesjonalną fotografią produktową i reklamową.


  • Dodano: 10 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 3864
  • Kliknięć: 1417
  •  36.67
  • 278393
  • 2.00