Hurtownia elektryczna Elektryk sp. z o.o.


Firma Elektryk Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku usług elektrycznych. Polem naszego działania jest: hurtownia elektryczna, instalacje elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, alarmy, UPS, inteligentne budynki (KNX i BMS), serwerownie, sieci strukturalne, automatyka oraz szkolenia SEP. Główną siedzibą firmy jest miasto Kalisz.

Jako producent oferujemy: szafy rozdzielcze i rozdzielnice. Jako wykonawca projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne.

Naszą specjalizacją są instalacje niskoprądowe (NN). Wykonujemy pełen zakres prac, a w szczególności:
• sieci strukturalne (komputerowe) - szafy rozdzielcze, UPS, serwerownie [gaszenie gazem, podłogi, klimatyzatory, monitoring atmosfery serwera, szafy serwerowe]
• kontrola dostępu - czytniki kart, zamki szyfrowe, itp
• nagłośnienie - radiowęzeł
• p. poż. - zaawansowane systemy przeciw-pożarowe
• monitoring - systemy monitoringu obiektów, kamery, konsole
• alarmy - zaawansowane systemy alarmowe
• AV - telewizja przemysłowa
------------------------------
Firma Elektryk sp. z o. o. została założona przez Józefa Pilarczyka w 1985 r. Od tamtej pory firma prowadzi prace projektowe, wykonawstwo i nadzory elektryczne, instalacje automatyki w pełnym zakresie, prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów elektrotechnicznych.

Firma Elektryk jest członkiem Grupy zakupowej Inter-Elektro, skupiającej 35 firm branży elektryczne z całej Polski, oraz tym samym, członkiem Międzynarodowej korporacji IMELCO, zrzeszającej światowe grupy zakupowe branży elektrycznej.

Osiągamy obroty na poziomie 23 mln. zł. rocznie. Z roku na rok firma zatrudnia średnio 20 pracowników stałych oraz kilkudziesięciu pracowników okresowych jak i rzesze podwykonawców. Dzięki solidnej i systemowej pracy oraz profesjonalnemu działaniu, umacnia swoją pozycję na rynku Polskim, co gwarantuje jej harmonijny rozwój i tworzy stabilne postawy egzystencji. W okresie ostatnich dwóch lat firma przeznaczyła na inwestycje i rozwój 3 mln. zł.

Misją firmy są działania skupiające się na poprawie efektywności energetycznej kałych i dużych przedsiębiorstw poprzez instalowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Na indywidualne potrzeby zakładów produkcyjnych firma Elektryk projektuje i jednocześnie wdraża najnowocześniejsze systemy automatyki przemysłowej. Wraz z zespołem inżynierów energetyków, mechatroników, automatyków i informatyków stawiamy „krok w Przyszłość” z każdą nową inwestycją.

Mamy równiez swoje osiągnięcia na polu nauczania. Wieloletnia współpraca z PWSZ w Kaliszu owocuje kształceniem studentów w dziedzinach energetyki, automatyki i dziedzin pokrewnych. Firma Elektryk jest przyjazna studentom, dzieli się wiedzą podczas praktyk studenckich oraz dyplomowych, niejednokrotnie tworząc miejsca pracy dla najlepszych. Jednocześnie, we współpracy ze szkołami zawodowymi, kształci młodzież poprzez program edukacji zawodowej uczniów.

Firma Elektryk wspiera również Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jest aktywnym członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu.

Naszym celem jest pełna satysfakcja naszego klienta, dlatego niezbędnym elementem działalności firmy jest ciągły proces podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników.

  • Dodano: 7 lat 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 1948
  • Kliknięć: 922
  •  47.33
  • 296125
  • 2.00