Zwrot podatku z zagranicy


W dzisiejszych czasach Polacy nierzadko poszukują zatrudnienia za granicą. Najczęściej źródło dochodów znajdujemy na obszarze Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Irlandii. Nie znając przepisów obcego kraju oraz zazwyczaj nie posługując się umiejętnie językiem oficjalnym wskazanego państwa, pozbawiamy się szans na świadczenia rodzinne oraz zwrot z podatku.

Europejskie Centrum Podatkowe to ogólnopolska kancelaria podatkowa, specjalizująca się w zagranicznych rozliczeniach podatkowych pracowników z Polski. Za pracę za granicą często pobierana jest zbyt wysoka zaliczka na podatek od dochodów, tę nadpłatę można później odzyskać. Zwykłemu Polakowi trudno jest skompletować odpowiednie zaświadczenia, prawidłowo je wypełnić oraz skontaktować się ze wskazanym zagranicznym podmiotem, ale Europejskie Centrum Podatkowe ma blisko 30 doświadczonych doradców, którzy oferują profesjonalne wsparcie przy odzyskiwaniu pieniędzy. Wystarczy uzupełnić i wysłać kwestionariusz widniejący w witrynie http://euro-punkt. pl i postępować zgodnie z zaleceniami konsultanta, który się z Państwem skontaktuje.

Europejskie Centrum Podatkowe realizuje usługi systemowo, dzięki temu klient jest otoczony fachową opieką w każdym momencie odzyskiwania zwrotu zagranicznego podatku. Na podstawie informacji przekazanych przez klienta, ECP kompletuje wymaganą dokumentację i pomaga w jej uzupełnieniu danymi. W dalszej kolejności reprezentuje klienta w zagranicznych urzędach. Dodatkowo Centrum współpracuje z zagranicznymi doradcami podatkowymi, którzy czuwają nad prawidłowym tokiem sprawy. Korzystanie z pomocy spółki jest bezpieczne - klient płaci za usługę dopiero po tym, jak otrzyma decyzję podatkową, ponadto warto także zaznaczyć, iż kancelaria posiada stosowne ubezpieczenie OC.

Kancelaria ma swoje oddziały na terenie całej Polski, co sprawia, iż w prosty sposób przejdziesz przez procedurę zwrotu podatku z zagranicy, albo też przyznania zasiłku rodzinnego w Belgii lub w innym państwie, w którym jesteś aktywny zawodowo. Centrala ECP mieści się we Wrocławiu, na ul. Świeradowskiej 75, lecz jesteśmy do Państwa dyspozycji także na naszej infolinii pod numerem 801 00 53 03. Wykaz lokalizacji naszych biur umożliwi Państwu znalezienie placówki umiejscowionej najbliżej Państwa domu.


  • Dodano: 9 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5966
  • Kliknięć: 1754
  •  29.4
  • 293928
  • 2.00