Zerknij pojemnik 60 l na ERG-System


Od ponad wieku nasze przedsiębiorstwo znajduje się w naszym kraju. Od kilku dekad zajmujemy się wytwarzaniem opakowań z tworzyw sztucznych. Z naszą pomocą będziecie w stanie doręczyć klientom żywność w odpowiednim stanie. Stawiamy na ekologiczne i wytrzymał surowce najwyższej jakości.

Ważna jest dla naszych pracowników długa tradycja. Stawiamy na nieprzerwaną modernizację w firmie. Możemy Państwa zapewnić, że wszystkie nasze produkty są odpowiedniej jakości. Zachęcamy do przejrzenia firmowej strony internetowej: www. erg-system. pl. Biuro ERG SYSTEM znajduje się w Łaziskach Górnych na ul. Chopina 15. Z biurem można się skontaktować drogą mailową: marketing@erg-system.pl lub pod numerem telefonu: +48 32 224 35 20.

W czasie wytwarzaniu naszych opakowań pracują specjaliści. Podążając za nowymi sposobami produkcji, nie zapominamy o przeszłości – jesteśmy dumni z wieloletnich doświadczeń i osiągniętych procedur. W ERG-SYSTEM jesteśmy w stanie pogodzić wieloletnią tradycję ze świeżymi innowacjami. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Cały czas śledzimy najnowsze trendy na świecie i bierzemy udział w największych spotkaniach z naszej branży. Podnosimy umiejętności zawodowe specjalistów w naszym przedsiębiorstwie, ponieważ w ten sposób nasi klienci otrzymują produkty wysokiej jakości. Nasze pojemniki są bezpieczne dla środowiska i spełniają określone normy. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę i zapoznania się z kompletną ofertą.


  • Dodano: 5 lat 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2333
  • Kliknięć: 998
  •  42.78
  • 302554
  • 2.00