Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami


Zadbamyo Twoje nieruchomości za Ciebie! W Twoim imieniu sprawdzimy kupców oraznajemców, zadbamy o bieżące naprawy wynajmowanego przez Ciebie lokalu iupewnimy się, że Twoja inwestycja jest bezpieczna!

Od A do Z, od remontu po sprzedaż lub wynajem.Zajmiemy się przygotowaniem oferty, wprowadzeniem nieruchomości na rynek izadbaniem o właściwą umowę. Z nami bez problemu przejdziesz przez cały tenproces!Woźniak NieruchomościFirmę założyłem 11 lat temu. Dzięki własnemu doświadczeniu jak i doświadczeniu moich współpracowników jesteśmy w stanie zająć się kompleksową obsługą nawet najbardziej wymagających klientów, spełniając ich oczekiwania. Zajmujemy się nie tylko zarządzaniem i pośrednictwem, ale również administrowaniem, księgowością oraz obsługą prawną i techniczną nieruchomości. Nasze działania charakteryzuje nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale również profesjonalizm i bezpieczeństwo podparte wieloma certyfikatami.

SILNY,ZGRANY I ZWARTY ZESPÓŁ!

Do codziennychproblemów jakie stawia przed sobą sprawne zarządzanie nieruchomościamipodchodzimy z zapałem i pewnością siebie. Podstawą naszego zespołu są ludzie,którzy dzięki doświadczeniu i wiedzy są wstanie rozwiązać każdy problem orazbez przeszkód dostosują się do potrzeb naszych klientów.

Poznaj nas lepiej!Przemysław WoźniakOd lat zajmuję się zarządzaniem nieruchomościami, jestem nie tylko licencjonowanym zarządcą, ale również pośrednikiem w handlu nieruchomościami. Skończyłem studia magisterskie na kierunku Zarządzanie oraz studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości. Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach, by jak najbardziej podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Zawsze staram się budować zaufanie z moimi klientami, które razem przekładamy na owocną i długoterminową współpracę.


  • Dodano: 6 miesięcy 2 tygodnie temu
  • Wyświetleń: 685
  • Kliknięć: 2
  •  0.29
  • 326346
  • 0.00