Żarówki LED gu10 oraz oświetlacze naświetlacze RGB


Głównym założeniem sklepu firmy Watman jest dostarczanie klientom wyselekcjonowanych i wysokiej jakości towarów z zakresu oświetlenia LED w sytuacji, gdy rynek jest zalewany tanimi i wątpliwej jakości urządzeniami z Chin, które często wbrew deklaracjom sprzedawcy nie świecą 30 000 godzin, a 300 godzin. Dzięki doświadczeniu firmy Watman oraz godzinach spędzonych na testowaniu różnych producentów, w sklepie zostały wystawione na sprzedaż tylko te najlepsze i najbardziej niezawodne źródła LED. Dzięki jakości, którą szczyci się Watman, żarówki led SMD, COB, czy RGB na trzonkach gu10, mr16 oraz e27, dotychczas sprzedane różnym klientom, zawsze powodują dobre opinie o firmie Watman. Kupując żarówki LED w sklepie Watman, nie trzeba wymieniać stach opraw, gdyż wszystkie źródła LED są zbudowane na tradycyjnych trzonkach, takich, jak gu10, mr16, e27, mr11, e14, g9, czy t8.

W ofercie sklepu Watman znajdują się również profesjonalne źródła światła LED dla firm, takie, jak oświetlacze (naświetlacze) LED COB, świetlówki LED, czy nawet lampy uliczne LED. Dzięki tym urządzeniom firmy mogą znacznie zmniejszyć koszty eksploatacji oświetlenia, a co za tym idzie, poprawić wyniki finansowe.

Oświetlenie LED nadaje się idealnie również do oświetlenia dekoracyjnego. Taśmy LED oraz żarówki i oświetlacze RGB pozwalają ustawić dowolny kolor świecenia przy pomocy pilota. Serdecznie polecam ten sklep!


  • Dodano: 9 lat 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1978
  • Kliknięć: 450
  •  22.75
  • 280794
  • 2.00