WWM - Wołomin - drzwi i okna pcv


Jesteśmy producentem okien i drzwi PCV z niemieckiego, bezołowiowego profilu Plustec. Wykonujemy również konstrukcje aluminiowe, zabudowy balkonów, loggy itp., a także moskitiery, rolety okienne materiałowe, verticale, żaluzje okienne, parapety i inne dodatki do okien. Działamy na lokalnym rynku od 2003 roku - Wołomin - Warszawa - okolice. Współpracujemy w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej oraz jej serwisu i konserwacji z klientami indywidualnymi, firmami, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. Z naszych usług korzystają także banki, przedszkola oraz inne instytucje publiczne, a także firmy developerskie. Oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług w zakresie stolarki okienno-drzwiowej oraz jej serwisu i konserwacji. Proponujemy okna pcv bezołowiowe (ekologiczne) w wersji 3-komorowej i okna pcv bezołowiowe (ekologiczne) 5-cio komorowe.

Nasze produkty - okna i drzwi - wykonujemy zgodnie z aprobatami technicznymi i normami, wymaganymi na rynku polskim i unijnym. Potwierdzają to badania naszych okien i drzwi pcv w autoryzowanym ośrodku badawczym oraz Zakładowa Kontrola Produkcji prowadzona w naszej firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową oraz galerią zdjęć okien drzwi konstrukcji itp., gdzie przedstawiamy niektóre zlecenia zrealizowane przez naszą firmę.

Produkty z naszej oferty dostarczamy gratis (po uprzednio umówionym terminie), na terenie powiatu Wołomin, gm. Tarczyn i Warszawy - inne lokalizacje do uzgodnienia.

POMIAR, WYCENA I DORADZTWO – GRATIS !!! W obrębie: Wołomin, Warszawa, Tarczyn i okolice.

Na oknach naprawde sie znamy i potrafimy pomóc. Masz problem z oknem - oknami lub drzwiami PCV, czy Al - ZADZWOŃ DO NAS! POWINNIŚMY POMÓC. Okna i drzwi to nasza specjalność. WWM = konstrukcje, okna i drzwi -naprawa, serwis i konserwacja

Działamy lokalnie: Wołomin - Warszawa - mazowieckie(np.Tarczyn). Głównie powiat Wołomin, gm. Tarczyn i Warszawa

Zapraszamy do współpracy!

Właściciele WWM

WWM - WYBIERZ WŁAŚCIWĄ MARKE

  • Dodano: 12 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2045
  • Kliknięć: 994
  •  48.61
  • 274076
  • 2.00