Watman małe przydomowe elektrownie wiatrowe wiatraki pionowe lublin


Firma Watman oferuje swoim klientom usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii. Głównym celem spółki jest obniżanie rachunków za prąd swoich klientów. Firma osiąga ten cel, oferując małe, przydomowe elektrownie wiatrowe o pionowej osi obrotu, czyli typu VAWT. Elektrownie te produkują dla klientów własny prąd z energii odnawialnej, który może być wykorzystany do przeróżnych celów. Oferowane przez firmę wiatraki cechuje niesłychanie cicha praca, wysoka sprawność oraz wspaniały wygląd. To idealna inwestycja na pokolenia.

Watman oferuje również wykorzystanie energii słonecznej, poprzez instalację paneli słonecznych, czyli ogniw fotowoltaicznych, które przekształcają energię słoneczną w prąd.

W ofercie firmy znajduje się również oświetlenie LED, które jest najprostszą drogą do zmniejszenia rachunków za prąd. W celu sprzedaży oświetlenia Watman stworzył sklep internetowy, w którym znajdują się głównie żarówki LED gu10, mr16, e27 oraz e14 z diodami cob, smd oraz high power, które charakteryzują się bardzo mocnym światłem o przyjemnej dla oka barwie. Oświetlenie LED idealnie nadaje się również do dekoracji wnętrz, dlatego w sklepie znajdują się również kolorowe żarówki oraz taśmy RGB, które dają możliwość ustawienia dowolnego koloru przy pomocy pilota. Dla firm sklep szczególnie poleca oświetlacze, naświetlacze LED do oświetlenia reklam, banerów, bilbordów, parkingów i placów. Oświetlenie LED obniża pobór prądu w stosunku do tradycyjnych źródeł światła nawet o 80%.

  • Dodano: 11 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 7951
  • Kliknięć: 1870
  •  23.52
  • 279927
  • 2.00