Vasco-electronics.pl | Natychmiastowy tłumacz | Tłumaczenie tekstu ze zdjęcia


Vasco Electronics to prężnie rozwijająca się polska firma, której misją jest dostarczać najlepsze translatory na rynku.

Każdy tłumacz języków obcych od Vasco to urządzenie zaprojektowane z troską o to, aby dostarczało możliwie jak najbardziej precyzyjne i szybkie tłumaczenia. Jest to możliwe dzięki temu, że każdy translator językowy korzysta z dostępu do 10 silników. To nie jedyny dowód na to, że Vasco oferuje najlepsze translatory na rynku. Każdy tłumacz mowy w czasie rzeczywistym zapewnia szybkie tłumaczenia w ponad 200 krajach na świecie, a każdy translator mówiący łączy się z Internetem za darmo i dożywotnio. Tłumacz mowy w czasie rzeczywistym będzie znakomitym wsparciem podczas podróży, ale również w życiu zawodowym, gdzie natychmiastowy tłumacz bardzo ułatwi zrozumienie ważnych informacji. W dodatku ze względu na precyzyjne i szybkie tłumaczenia oraz ergonomiczne wymiary, tłumacz kieszonkowy będzie dyskretny i niezawodny np. na prezentacjach i międzynarodowych konferencjach. To najlepsze translatory do wygodnego wzięcia wszędzie ze sobą, oferujące tłumaczenie tekstu ze zdjęcia lub mowy bez żadnych opóźnień.

Translator językowy oferuje również funkcje dedykowane specjalnie dla podróży, m.in. wspomniane tłumaczenie tekstu ze zdjęcia.

Każdy translator mówiący jest wyposażony w kamerę, którą można zrobić zdjęcie, np. menu, ogłoszenia lub znaku — a następnie tłumacz kieszonkowy dostarcza nam przełożony tekst. Takie szybkie tłumaczenia bardzo przydadzą się w pośpiechu, np. gdy próbujesz znaleźć odpowiedni peron na stacji albo rozczytać wskazówki dotarcia na miejsce spotkania. Co więcej, jeśli wolisz wprowadzanie tekstu samodzielnie, natychmiastowy tłumacz od Vasco również oferuje taką funkcjonalność. Wystarczy, że wpiszesz komunikat w dowolnym z 90 języków, a tłumacz kieszonkowy od razu go przełoży. Co więcej, najnowsze i najlepsze translatory od Vasco oferują duży 5-calowy ekran, co sprawia, że użycie cyfrowej klawiatury jest wygodne i translator językowy jest intuicyjny w obsłudze.

Jednak to wciąż nie wszystkie funkcje, które oferuje każdy tłumacz języków obcych od Vasco!

Polska firma szczyci się tym, że tworzą ją ludzie z pasją i zamiłowania do języków, dlatego też każdy translator językowy spod ich skrzydeł oferuje prostą metodę uczenia się języków. Masz do wyboru 28 najpopularniejszych języków, które tłumacz mówiący oferuje wewnątrz aplikacji „Nauka”. W ramach lekcji możesz ćwiczyć słownictwo w wybranych językach, odpowiednio odznaczając te słowa, które już zapamiętałeś. Translator językowy zapamięta Twoje postępy i dopasuje powtórkę w taki sposób, abyś możliwie najefektywniej utrwalał kolejne słówka. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tłumacz kieszonkowy przydał się do nauki również w inny sposób. Powtarzaj zasłyszane frazy w obcym języku i poczekaj aż translator mówiący poda ich znaczenie albo wypróbuj tłumaczenie tekstu ze zdjęcia. Urządzenia od Vasco to najlepsze translatory również jeśli chodzi o poprawność wymowy. Nauka może więc działać w drugą stronę — wykorzystaj natychmiastowy tłumacz do nauki akcentu Sprawdzaj, jak zdania w twoim języku ojczystym będą brzmiały w języku docelowym, otrzymując szybkie tłumaczenia w nienagannej wymowie dla każdego z 76 języków. Uwaga: tłumacz języków obcych nie posiada wbudowanej wymowy chorwackiej, bułgarskiej i hebrajskiej. Jeśli są to akcenty, których potrzebujesz, możesz bez problemu rozszerzyć o nie swój translator mówiący, dokonując zakupu na stronie producenta. Bądź pewny, że twój natychmiastowy tłumacz zaskoczy miejscowych idealną wymową również w tych językach!

Na koniec warto wspomnieć o niesamowitych osiągnięciach technicznych, które spełnia każdy tłumacz kieszonkowy od Vasco.

Jest to tłumacz mowy w czasie rzeczywistym, który zapewnia szybkie tłumaczenia (0,5 sek.) — co więcej jednak każdy tłumacz języków obcych od Vasco zapewnia również najwyższą poprawność rezultatów. Dla każdej pary języków dopasowany jest odpowiedni silnik tłumaczeniowy, który zapewnia znacznie wyższą jakość niż przeciętny tłumacz języków obcych. Co więcej, wspomniane tłumaczenie tekstu ze zdjęcia jest wspierane przez wysokiej jakości kamerę. Każdy natychmiastowy tłumacz będzie działał szybko i niezawodnie dzięki pamięci RAM, która waha się pomiędzy 1-2 GB w zależności od urządzenia. Wreszcie, warto podkreślić, że każdy tłumacz kieszonkowy jest bardzo wytrzymały. Możesz wziąć go w trudne warunki, ponieważ tłumacz języków obcych od Vasco się ich nie obawia. Każdy translator mówiący jest odporny na wstrząsy, pył oraz zachlapania wodą. Weź swój translator językowy na wędrówkę w góry, używaj go obok wodospadu, a nawet upuść go na ziemię — nic mu nie będzie!

Tłumacz mowy w czasie rzeczywistym od Vasco zapewni znacznie więcej niż myślisz — tłumaczenie tekstu ze zdjęcia, mowy, ale też tekstu pisanego. Sprawdź już dzisiaj najlepsze translatory od Vasco Electronics i wybierz swój ulubiony translator mówiący!


 • Dodano: 2 lata 1 miesiąc temu
 • Wyświetleń: 76695
 • Kliknięć: 612
 • Wizyt: 3595
 •  17.02
 • 325848
 • 5.00

 •  Tagi: 

 • sklep internetowy
 • turystyka
 • tłumacz
 • translator