Urodziny dla Dzieci w domu, w ogrodzie - Szczecin i okolice!


Drodzy Rodzice – zajmujemy się organizacją Urodzin oraz imprez dla Dzieci w domu, w ogródku, w naszym lokalu a także w lesie - w formie zabawy w podchody i ogniska.

Urodziny to najważniejszy dzień w roku dla każdego Małego Człowieka! Chcemy, aby każde dziecko spędziło ten czas tak jak sobie wymarzy!http://www.urodziny.szczecin.pl/urodzinydladzieci.html

Współpracujemy z osobami na co dzień pracującymi z dziećmi. Wspólnie wymyślamy scenariusze zabaw, ciągle szukamy inspiracji, nowych zabaw, rekwizytów.

Nasze spotkania z dziećmi stanowią dla nich odprężającą rozrywkę zabawowo- ruchową, jak również inspirują dzieciaki do rozwoju zdolności manualnych.

Dlaczego w domu?

W domu wszyscy czujemy się najbezpieczniej, niczym nie skrępowani, dzieci nie są narażone na niespodziewane spotkanie z agresywnym lub chorym dzieckiem (jak czasem bywa w bawialniach), w domu przyjęcie może trwać jeszcze po wyjściu animatorów.Zabawy z naszymi animatorkami są atrakcyjne dla Dzieci a przy tym rozwijają wyobraźnie!

Dzieci będą długo pamiętały Urodziny, na których królowały zabawy, konkursy, było pełno śmiechu i humoru - a wszystko zostało zorganizowane dla Nich!

Pamiętajcie - u nas zawsze w cenie: dekoracje - balony, serpentyny, malowanie buziaków, zdjęcia z Urodzin, kolorowe zaproszenia oraz drobny upominek dla Jubilata!

Bajkoczytanie na zawołanie - nasze propozycje na udane przyjęcie rodzinne!

Drodzy Rodzice – zdarza się czasami, że na rodzinnym spotkaniu - imieninach, urodzinach, rocznicach ślubu - dochodzi do nieporozumień z powodu nudzących się dzieci. Możemy temu zaradzić! http://www.urodziny.szczecin.pl/bajkoczytaniedladzieci.html

Oprócz organizacji urodzin i przyjęć dla Dzieci zajmujemy się również usługami dla firm w zakresie organizacji i obsługi imprez dla Najmłodszych.http://www.urodziny.szczecin.pl/imprezy.html

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


  • Dodano: 11 lat 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5933
  • Kliknięć: 1961
  •  33.05
  • 281002
  • 2.00