Zobacz strony związane z tagiem: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sortuj po:


 • Biznesowy-poradnik

  Biznesowy-poradnik

  Nasz nowy portal gospodarczy ukazuje niesamowite informacje, dotyczące tego czym jest spółka z o.o. lub biznes, jakie są formy działalności gospodarczej, bądź jak zawiesić firmę.
  Prezentowany przeze mnie portal www napisany jest w profesjonalny sposób i obiektywny, a istniejące w nim know-how jest darmowe. Zakładanie działalności gospodarczej bywa dla przeciętnego przedsiębiorcy nieraz nie lada kłopotem. W szczególności wtedy gdy ktoś taki, kto przew ...

  Data dodania: 06.11.2012 o godz: 18:38    

 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Blog "Spółka w organizacji", jaki od dłuższego czasu prowadzony jest przez wrocławskich prawników specjalizujących się w prawie handlowym spółek, jest bardzo dobrym miejscem dla każdego, kto szuka informacji o tej dziedzinie prawa. Na stronie tego bloga znaleźć możesz informacje między innymi o tym, jak możesz przeprowadzić odsunięcie wspólnika od spraw spółki na czas procesu, czy też jak prowadzić obrót udziałami w spółce. ...

  Data dodania: 08.08.2014 o godz: 9:25    

 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najpopularniejszych form rozwijania biznesu. Dlaczego spółka z ograniczona odpowiedzialnością cieszy się tak częstym szacunkiem?

  Przede wszystkim dlatego, że pozwala na ograniczenie odpowiedzialności za długi zaciągnięte przez spółkę z o. o.. Sugeruję jednak uwzględnić fakt, że nie jest to ograniczenie odpowiedzialności bezwarunkowe.

  Odpowiedzialność za długi spółki z ograniczoną ...

  Data dodania: 02.06.2014 o godz: 21:37