Dodano dnia: 10.09.2013 o godz: 12:27 | Numer ID: 289644
Link nie działa/spam ?

Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA Zakopane

Kursy narciarskie dla każdego
Nasi narciarze i snowboardziści są coraz lepsi w tym, co robią. Zdobywają coraz poważniejsze nagrody, zostają mistrzami świata i mistrzami olimpijskimi. Może więc czas przekonać się do białego sportu – narciarstwa lub snowboardu? Co o tym sądzisz?
Nie musisz być mistrzem świata, by mieć frajdę z zimy i białego szaleństwa. Z nami nauczysz się podstaw, opanujesz technikę, która pozwoli Ci bezpiecznie i przyjemnie spędzać czas na nartach lub snowboardzie. Zyskasz też solidne podstawy do dalszego rozwijania zdobytych umiejętności.

Który sport wolisz?
Chcesz biegać jak Justyna Kowalczyk, a może opanować techniki narciarstwa alpejskiego? Wolisz zjeżdżać czy biegać na nartach? A może uważasz, że to deska jest czymś stworzonym dla Ciebie?
Twoje preferencje nie mają dla nas znaczenia o tyle, że jesteśmy w stanie zaproponować Ci kurs odpowiedni do realizacji Twoich marzeń. Twoje preferencje mają dla nas znaczenie o tyle, że każdego kursanta traktujemy indywidualnie i staramy się, by odniósł jak największy pożytek ze szkolenia.

Narciarstwo dla każdego, niezależnie od wieku
Wychodzimy z założenia, że każdy, niezależnie od wieku, może opanować jakąś technikę narciarską. Chętnie szkolimy osoby dorosłe, starsze i młodzież. Ogromną uwagę przykładamy do szkolenia dzieci, a szczególnie dumni jesteśmy z tego, że jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy autorski program szkolenia narciarskiego dla dzieci.
Przekonaj się, że niezależnie od wieku i własnych preferencji znajdziesz u nas kurs narciarski dla siebie. Zapisz się już teraz, a z chwilą zyskania nowych umiejętności stwierdzisz, że zimowe śniegi i mrozy nie są żadną przeszkodą do utrzymywania aktywności fizycznej na odpowiednim poziomie.

Zagraniczne wyjazdy narciarskie
Chciałbyś połączyć naukę jazdy na nartach z pełnym (nie tylko) narciarskich atrakcji urlopem w Alpach? Zapraszamy do Innsbrucka na STRAMA Ski&Party - szkolenie narciarskie z codziennym Apres-Ski:
http://strama-szkola.pl/wyjazdy-narciarskie/otwarcie-sezonu-2013-14-innsbruck-i-lodowiec-stubai.html

A może rodzinne ferie zimowe w austriackim Innsbrucku? Zapraszamy dzieci i rodziców na feryjny kurs narciarski! Obecność Misia Stramusia gwarantuje świetną zabawę: nocne zjazdy na sankach, zawody z elektronicznym pomiarem prędkści, animacje w hotelu
http://strama-szkola.pl/wyjazdy-narciarskie/austria-zimowe-ferie-w-stolicy-tyrolu-2013-14.html

Szczegóły strony strama-szkola.pl:

Komentarze do strony: strama-szkola.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę strama-szkola.pl

Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA Zakopane
Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA Zakopane
Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA Zakopane
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: