Suknie wieczorowo-koktajlowe Warszawa White Ever


Studio White Ever to magiczne miejsce, które koniecznie powinna odwiedzić każda przyszła Panna Młoda oraz każda Kobieta ceniąca sobie elegancki, modny i nietuzinkowy wygląd. Obszerny wybór przepięknych i wyjątkowych kreacji oczaruje niejedną wielbicielkę mody i będzie rajem dla tych Pań, które dotychczas nie mogły znaleźć dla siebie odpowiedniego stroju. White Ever powstało z połączenia pasji do świata mody oraz wieloletniego doświadczenia na polskim rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas suknie ślubne podkreślały piękno Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu.

Nasze motto to: spełniając życzenia – spełniamy marzenia. Wykorzystując nabyte doświadczenie i wiedzę, doradzamy jaki fason i kolor jest najbardziej korzystny dla Twojego typu urody oraz pomagamy skompletować niezbędne elementy stroju.

Jako jedyni w Polsce oferujemy kreacje projektantów Domu Mody JLM Couture: Alvina Valenta, Hailey Paige, Jim Hjelm, Lazaro oraz Tara Keely. Posiadamy dodatkowo ekskluzywne kolekcje: Atelier Pronovias oraz Elie by Elie Saab. Obie linie pochodzą od znanej i uwielbianej na całym Świecie marki Pronovias, która co roku wyznacza światowe trendy w modzie ślubnej. Jakiś czas temu powstała nasza strona internetowa, gdzie na bieżąco prezentujemy Państwu kreacje światowych projektantów, które znajdują się również w naszym salonie. Ważną częścią serwisu internetowego jest blog, w którym próbujemy zainspirować czytelników zainteresowanych nowinkami ślubnymi, dekoracjami oraz wszystkim co związane z tą wyjątkową uroczystością jaką jest ślub. Zapraszamy serdecznie to odwiedzenia nie tylko naszej strony, ale także profili społecznościowych.


  • Dodano: 9 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5592
  • Kliknięć: 1439
  •  25.73
  • 291917
  • 2.00