Strony internetowe Kraków MediaBIM LTD


Od czego zabrać się do budowy serwisu? Co jest ważne i co zwabi przyszłych klientów naszej firmy? To istotne pytanie jakie trzeba sobie zadać planując pracę nad serwisem firmowym bowiem bardzo dobry projekt będzie istotą do osiągnięcia rozgłosu strony firmowej i pewnie na skutek tego strona ma szansę zdobyć popularność.

Treść strony firmowej.

Treść serwisu, a przede wszystkim na stronie startowej musi być dokładnie przemyślana jako że zawartość strony głównej klient zauważy najpierw, w skutek tego nie może być to artykuł napisany jak najszybciej na kolanie bądź skopiowana ze strony branżowych rywali ponieważ może to mieć potem nieporządane skutki w promowaniu serwisu w szukarkach Google. Ludzie są wzrokowcami zatem opłaca się nagrać niedługi filmik o naszje działalności i towarach jakie oferujemy. Krótszy niż 5 minut.

GrafikaKolejną bardzo ważną cząstką serwisu firmowego jest jej grafika. Z jakiej przyczyny? Wygląd pomoże zawsze. Należy pamiętać, że przyszły klient przed tym jak jeszcze zapozna się z artykułem w naszej witrynie firmowej w pierwszej chwili ocenia treść serwisu po jej grafice i to zdecyduje czy wróci się do wyszukiwarki stron czy zacznie zapoznawać się z usługami. Jest to podobnie jak z gazetami, oglądając gazetę przyglądamy się nagłówkom i gdy umieścimy w nagłówku www. mediabim. pl nasz klient od razu będzie poinformowany co nasza firma produkuje i czy tej właśnie usługi.


  • Dodano: 7 lat 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2265
  • Kliknięć: 636
  •  28.08
  • 292402
  • 2.00