Strona Ruchu Światło Życi e w Nisku


Stona oazowa Ruchu Światło Życie w Nisku przy parafii świętego JózefaChcesz wiedzieć kim jesteśmy?Tak samo dużo bawimy się jak i modlimy, razem wyjeżdżamy na wycieczki, rekolekcje, chodzimy na pielgrzymki i uczymy się jak poznawać Boga. Na wspólnych spotkaniach w piątki o 16:00 wciąż się poznajemy, bawimy, a kiedy przyjdzie na to pora: modlimy i rozmawiamy na ważne tematy. Co piątek służymy swoim śpiewem na Eucharystii o 18.00. A tak naprawdę przez kolejne lata bycia w Oazie wchodzimy po drabinie, która nazywa się formacja. Ta drabina czeka właśnie na Ciebie, a z nią mnóstwo zabawy, radości i nowych, fascynujących rzeczy.

Nasza wspólnota, która jest częścią potężnego ruchu ogólnopolskiego narodziła się już 30 lat temu! My jako wspólnota Ruchu Światło-Życie staramy się być zawsze blisko Boga bez względu na sytuacje życiowe. To sprawia, że Jezus jest naszym prawdziwym Przyjacielem. Bardzo ważnym punktem jest dla nas każda Msza Święta, ponieważ podczas tego sakramentu wręcz dotykamy Boga. W poznaniu tych wszystkich prawd i wartości pomaga nam i prowadzi nas nasz moderator: ks.Paweł. W tej pracy towarzyszą i pomagają Księdzu animatorzy: Monika, Gabryś, Krzysiek, Agnieszka, Kasia.

Miejscem naszych spotkań salki parafialne św Józefa zwane oratorium na I piętrze. W niej to właśnie gromadzimy się by śpiewać, razem się bawić, modlić i wciąż na nowo poznawać Chrystusa. Staramy się również rozwijać nasze umiejętności, których każdy z nas nosi tak wiele. W naszej wspólnocie talenty się nie ukryją!

Przyjdź, przekonaj się sam!

Napij się krystalicznie czystej wody z Oazy na pustyni, w piątek o 16.00.

Jesteś Gościem, na którego czeka Jezus i my.

Oaza parafii św. Józefa w Nisku


  • Dodano: 10 lat 5 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2039
  • Kliknięć: 622
  •  30.51
  • 277948
  • 2.00