Stomatologia Implanty Sykiennicka - implanty.sukiennicka.pl


Gabinet stomatologiczny w Kołobrzegu świadczy pełen zakres usług stomatologicznych, jednak naszą specjalnością i pasją są implanty zębowe. Ponadto świadczymy usługi z zakresu chirurgii, protetyki i medycyny estetycznej.

Wizyta u stomatologa nie musi się złe kojarzyć. Gwarantujemy bezbolesne zabiegi zawsze w miłej atmosferze.

Pracujemy na implantach firmy Corteks. Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z tymi implantami jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższa - światową klasę implantów zębowych w adekwatne, rozsądnej cenie.

Na naszej stronie zaczerpniesz wszystkich niezbędnych informacji na temat implantów zębowych. Dowiesz się od czego tak naprawdę zależy cena implantów zębowych, Odpowiem na pytanie czy możesz mieć wszczepiony implant oraz przeczytasz informacje co to tak naprawdę jest implant zębowy.

Konsultacje w gabinecie są zawsze jak za darmo. Możesz również skonsultować swój przypadek przez email. Wykwalifikowana kadra zawsze szczegółowo odpowie na każde pytanie

Nasz gabinet znajduje się w centrum miasta - obok jednego z hoteli i w bardzo bliskim sąsiedztwie dworca PKP - 200 m. Kołobrzeg jest bardzo urokliwym miastem i każdy przyjezdny na zabieg wszczepienia implantów zębowych znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nazywam się Magdalena Sukiennicka i jestem stomatologiem. Prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną w Kołobrzegu. Mój gabinet świadczy usługi z zakresy stomatologii i protetyki jednak moją prawdziwą pasją są implanty zębów. Jeśli jesteś zainteresowany wizytą zapraszam do kontaktu telefonicznego, pozostaw wiadomość e-mail lub zapraszam do gabinetu.


  • Dodano: 6 lat 5 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2254
  • Kliknięć: 1201
  •  53.28
  • 299579
  • 2.00