Stolarka BP - okna, drzwi, schody drewniane - Warszawa


Zapraszamy do odwiedzenia strony www przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją wysokiej jakości elementów stolarskich produkowanych na zamówienie, takich jak drewniane okna, schody, drzwi, meble i parapety. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych z Warszawy i okolic. Nasz profesjonalnie wyposażony zakład gwarantuje wysoką jakość drewna, montażu i obsługi.

Zakres wykonywanych prac:- okna skrzynkowe- okna półskrzynkowe- okna jednoramowe- drewniane schody- drewniane drzwi wewnętrzne- drewniane drzwi zewnętrzne- parapety drewniane- stolarka obiektów zabytkowych- rekonstrukcje zabytkowych okien, schodów i drzwi- witryny- montaż ww. elementów.

Firma istnieje na rynku stolarskim od roku 1997. Lata funkcjonowania w branży umożliwiły wypracowanie technologii i wysokiej jakości. Firma oferuje gwarancję na wszystkie wykonywane elementy oraz możliwość produkcji przy wykorzystaniu drewna dowolnego gatunku - gatunków zarówno krajowych, jak i egzotycznych. Korzystamy jedynie z usług sprawdzonych dostawców, dlatego możemy zapewnić najwyższą jakość drewna używanego do produkcji naszych okien, schodów i drzwi.

Na naszej witrynie internetowej mogą Państwo obejrzeć realizacje, jakie zostały wykonane przez Stolarkę BP. Są to przede wszystkim remonty stolarki okiennej i drzwiowej zabytkowych kamienic w Warszawie, a także urzędów i dworków.

Zachęcamy do kontaktowania się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie w zakładce kontakt oraz pod adresem mailowym i numerami telefonów dostępnymi na naszej stronie. Z przyjemnością wykonamy niezobowiązującą wycenę.


  • Dodano: 7 lat 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1770
  • Kliknięć: 747
  •  42.2
  • 293685
  • 2.00