Spy shop - podsłuchy i minikamery


Największa sieć sklepów szpiegowskich Spy Shop oferuje wybór najlepszych jakościowo, sprawdzonych podsłuchów i kamer kamuflowanych, ukrytych w zwykłych przedmiotach i najwyższej klasy.

Bezprzewodowe, miniaturowe kamery i podsłuchy doskonale nadają się obserwowania pracowników w firmie, kontrolowania dzieci w domu i poza nim, a także do nagrywania posesji i mieszkania w środku. Niezauważalne i doskonale zamaskowane mikro kamery i podsłuchy nagrywają dźwięk i obraz z wysoką jakością i bez zakłóceń. Bezprzewodowy, działający samodzielnie i o długim czasie czuwania sprzęt jest prosty w obsłudze i posiada zaawansowane funkcjonalności. Spy Shop oferuje kamery i podsłuchy z aktywacją głosem, możliwością wysyłania nagrań na odległość, zdalnym sterowaniem i wieloma innymi udogodnieniami.

Szpiegowanie kamerami i podsłuchami jest w Polsce legalne w zakresie kontroli pracowników w firmie i opieki rodzicielskiej. Pracodawca ma prawo kontrolować pracę komputerów swoich pracowników, jak i ich codziennego przebiegu zadań. Rodzice natomiast mogę w pełni nadzorować dziecko w domu i poza nim za pomocą ukrytych kamer, podsłuchów i programów szpiegowskich na telefon i komórkę. Do tego, każdy ma prawo nagrywać własną komunikację z drugą osobą, a takie nagranie będzie akceptowane w sądzie jako dowód w sprawie. Podgląd własnej posesji, domu i auta jest tak samo legalny, choć obowiązuje konieczność powiadomienia o tym osoby przebywające na monitorowanym terenie.

Spy Shop posiada zespół specjalistów w zakresie obsługi technicznej kamer szpiegowskich i podsłuchów, także tych bardziej zaawansowanych, wykorzystywanych przez służby specjalne, w tym policję. Można więc liczyć na pełne, profesjonalne wsparcie w doborze idealnego rozwiązania, a także na posprzedażową pomoc. Sieć sklepów Spy Shop posiada również liczne poradniki i artykuły na swojej stronie i blogu, które stanowią cenną bazę wiedzy dla osób zainteresowanych produktami sklepu. Oprócz minikamer, podsłuchów i urządzeń do kontrinwigilacji w ofercie Spy Shop są także: noktowizory, fotopułapki, szereg profesjonalnych sprzętów do przesyłu zaszyfrowanych informacji, zagłuszacze, alkomaty, rejestratory jazdy i wiele innych. W 6 punktach sprzedaży stacjonarnej można również nabyć przedmioty do samoobrony, takie jak paralizatory i gazy obronne.


  • Dodano: 7 lat 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 1600
  • Kliknięć: 523
  •  32.69
  • 296135
  • 3.00