Sprzęt medyczny i fitness w Tb-Polska


Współcześnie wiedza przeciętnego człowieka na temat tego, jak potrzebny jest sport w naszym życiu jest znaczna. Ludzie nierzadko wybierają ćwiczenia w domu, albo chodzą na zajęcia grupowe do fitness klubu. Zdarzają się i tacy, którzy decydują się na trening z prywatnym instruktorem. Jesteśmy aktywni fizycznie dla dobrego samopoczucia, świetnego wyglądu, czasem również dla przyjemności. Spółka TB Polska kieruje swą działalność w stronę wymagających klientów, zarówno amatorów sportu, jak i zawodowców z obszaru rehabilitacji i fizjoterapii. Bogata oferta firmy zapewnia, iż wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy sport towarzyszy mu w wykonywanej pracy, czy w życiu prywatnym.

TB-Polska to niezrównany fachowiec, funkcjonujący na rodzimym rynku sportowym od ponad 10 lat. Funkcjonowanie spółki to prowadzenie aktywnej sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu fitness oraz prowadzenie kursów dla fizjoterapeutów. TB-Polska jest w naszym państwie wyłącznym przedstawicielem wielu renomowanych światowych marek. Zatrudniani przez nas szkoleniowcy to natomiast najlepsi specjaliści z zakresu fizjoterapii, którzy mają szczegółową wiedzę popartą działalnością praktyczną.

Artykuły dostępne w naszym sklepie on-line to wyroby najwyższej klasy, mające licencje bezpieczeństwa przyznawane najlepszym wyrobom medycznym. Akcesoria z naszego asortymentu są odpowiednie zarówno do ćwiczeń w grupie, jak i do treningu indywidualnego. Nasi Klienci chwalą nie tylko jakość sprzedawanych przez nas urządzeń, lecz także punktualność dostaw oraz fachową obsługę klienta. Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszym biurze pod adresem ul. Gruzełki 19 w Tarnowskich Górach, oczekujemy również na Państwa pytania pod numerem +48 32 382 06 09. Na stronie internetowej www. tb-polska. pl dostępny jest specjalny formularz, dzięki któremu można uzyskać nieodpłatną poradę ekspercką.

Nasza strona to nie tylko sklep online z pokaźną ilością doskonałego sprzętu rehabilitacyjnego i akcesoriów do użytku w domu, to także cenne źródło wiedzy na temat metod przeprowadzania ćwiczeń, czy najświeższe informacje z obszaru medical fitness. Jeśli jesteś wielbicielem sportu i chcesz uzupełnić wiedzę teoretyczną z zakresu medycyny sportowej, polecamy literaturę specjalistyczną dostępną w naszym sklepie. Jeśli cenisz sobie dobrą organizację i lubisz podejmować przemyślane decyzje, na pewno zadowoli Cię fakt, że w naszej witrynie znajdziesz specjalny kalendarz informujący o trwających i przyszłych kursach. Na naszym blogu tematycznym można zapoznać się z relacją z już odbytych kursów.


  • Dodano: 9 lat 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5780
  • Kliknięć: 1672
  •  28.93
  • 292811
  • 1.00