Dodano dnia: 17.01.2019 o godz: 15:53 | Numer ID: 316074
Link nie działa/spam ?

Splash About - produkty na basen i plażę dla dzieci i niemowląt

Splash About jest wiodącym producentem produktów do pływania dla dzieci na całym świecie. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu produktów pływackich, które teraz są brane za wzór i które są używane codziennie w basenach na całym świecie.

Oryginalna kamizelka "Splash About Float Jacket" i "Float Suit" były pierwszymi wynalazkami stworzonymi przez rodzinę Goodwin, która założyła Splash About w 2006 roku i są obecnie szeroko stosowane jako pomoce pływackie na całym świecie. Najbardziej znanym produktem jest oczywiście wielokrotnie nagradzana pielucha do wody Happy Nappy, która została zaprezentowana kilkanaście lat temu i odniosła ogromny sukces zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Jest to pielucha nadal uznawana za jedyną, który pomaga chronić przed zanieczyszczeniem basenu.

Nasze produkty są najczęściej używanymi produktami do pływania dla dzieci w Wielkiej Brytanii z rosnącą bazą klientów na całym świecie. Nasz system Happy Nappy jest obecnie polecany przez ponad 90% szkół pływania w Wielkiej Brytanii. Dziesiątki tysięcy dzieci noszą Splash About. Jesteśmy dumni z naszych przełomowych produktów, a nasze laboratorium kontynuuje ciężką pracę z naszymi kolegami z branży pływackiej, w tym z ASA, STA i właścicielami firm, aby zapewnić dzieciom i niemowlętom komfort i bezpieczeństwo pływania.

Ale Splash About nie kończy się na basenie. Nasze zespoły projektowe opracowały szeroką gamę produktów chroniących przed słońcem, dzięki czemu dzieci mają najbezpieczniejszy dostęp do słońca i morza. Nasze pianki do pływania na bazie neoprenu zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania i wygodzie w chłodnej wodzie, bez względu na to, czy jest to plaża, czy basen. Nasza specjalistyczna odzież przeciwsłoneczna UV zapewnia pełną ochronę przed słońcem tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Nasza misja jest prosta: aby nadal dostarczać innowacyjne, solidne i świetnie wyglądające produkty dla niemowląt i dzieci.

Szczegóły strony splashabout.pl:

Komentarze do strony: splashabout.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę splashabout.pl

Splash About - produkty na basen i plażę dla dzieci i niemowląt
Splash About - produkty na basen i plażę dla dzieci i niemowląt
Splash About - produkty na basen i plażę dla dzieci i niemowląt
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: