Sawim-Bis – wózki widłowe, serwis, części i opony do wózków widłowych


Niektórzy uważają, że praca fizyczna jest przeznaczona dla osób pozbawionych wyobraźni. Oczywiście liczą się przede wszystkim: preferencje, doskonały stan zdrowia oraz tężyzna fizyczna. Niemniej jednak wyobraźnia oraz odpowiedzialność potrzebne są w każdej pracy, także fizycznej.

Pracownik magazynowy, obsługujący wózki widłowe musi zatroszczyć się nie tylko o maszynę, lecz także o bezpieczeństwo współpracowników. Jakiekolwiek zaniechania mogą doprowadzić do tragedii. Dlatego bardzo ważny jest regularny serwis wózków widłowych, który wykrywa wszystkie błędy, a tym samym zapobiega poważnym awariom. To powoduje zmniejszenie ryzyka związanego z pracą, co ma największe znaczenie zarówno dla firmy, jak i każdego pracownika.

Odpowiedzialność, która ciąży na pracownikach fizycznych wiąże się także z zawsze na czas wykonywaniem procedur. Jeśli zatem opony do wózków widłowych odmówią posłuszeństwa, nie należy załamywać rąk, zamiast tego w miarę możliwości przenieść ręcznie towar do magazynu. Z całą pewnością niektóre części do wózków widłowych mogą być wymienione prawie natychmiast, wtedy pojawia się wyłącznie krótka przerwa w pracy. Przy istotniejszych defektach, konieczne mogą się okazać długotrwałe naprawy, które mogą spowodować zakłócenia w harmonogramie zamówień, a oprócz tego nieład. Pracownicy muszą wtedy podwoić własne wysiłki, by zminimalizować straty.

Praca w magazynie, mimo iż nie wymaga wielkich umiejętności, i tak wiąże się więc ze sporą odpowiedzialnością.


  • Dodano: 8 lat 3 tygodnie temu
  • Wyświetleń: 1742
  • Kliknięć: 669
  •  38.4
  • 289481
  • 2.00