Przeprowadzki Gdynia, Gdańsk, Sopot - Sixpak.pl


SIXPAK. PL - zajmujemy się kompletną obsługą przeprowadzek na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu i całej Polski.

Nasze merytoryczne i praktyczne przygotowanie pozwala nam na oferowanie Państwu najwyższej jakości usług bagażowych. Blisko 10 lat doświadczenia w branży przeprowadzek zdobyte na rynkach polskim i amerykańskim dało nam dużą wiedzę i przeświadczenie, że jesteśmy zawodowcami w swoim fachu.

Znakiem rozpoznawczym "SIXPAK" i tym, co wyróżnia nas na tle innych firm bagażowych trójmiasta jest staranne pakowanie wszystkich mebli w celu zabezpieczenia ich nie tylko na czas transportu autem, ale i w trakcie przenoszenia ich do i z meblowozu. Wąskie korytarze, klatki schodowe czy małe windy są cechą starego budownictwa spotykanego w Sopocie czy Gdańsku. Dzięki naszym metodom zapobiegamy powstawaniu nawet najmniejszych rys i otarć, które negatywnie wpływają na estetykę mebli.

Do pakowania używamy specjalistycznych koców transportowych, folii stretch, folii bąbelkowej i arkuszy tekturowych. Wszystkie rzeczy starannie opisujemy, aby przy rozładunku trafiły w odpowiednie miejsce.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą dodatkową usługą magazynowania, która jest kierowana do klientów, którzy chcą uzyskać więcej przestrzeni w mieszkaniu lub firmie, planują remont, wymieniają meble na nowe i chcą przechować stare meble póki nie znajdą klienta.

Naszą drugą specjalizacją obok przeprowadzek jest montaż mebli. Na bieżąco uczestniczymy w projektach montażu mebli hotelowych i biurowych zarówno w kraju jak i za granicą. Oferujemy transport i montaż mebli u klienta. Sprawdź ofertę montażu mebli.


  • Dodano: 7 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1821
  • Kliknięć: 622
  •  34.16
  • 293993
  • 2.00