Prywatny Detektyw Wrocław "Watchdog" 727 88 28 28. Profesjonalne usługi detektywistyczne Wrocław


Prywatny Detektyw Wrocław "Watchdog" świadczy szeroki zakres usług detektywistycznych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Prowadzimy sprawy rozwodowe, zbieramy dowody zdrady, prowadzimy dyskretne obserwacje osób i mienia, doradzamy, służymy pomocą techniczną, odzyskujemy i analizujemy dane z telefonów komórkowych.

Detektyw Wrocław działa na podstawie licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Stołeczną Policji. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 15.000 Euro dla osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie wykonywania czynności przez prywatnego detektywa. Cechuje nas duże doświadczenie zawodowe, stosowanie nieszablonowych rozwiązań a także pełne zaangażowanie w trakcie wykonywania powierzonych nam spraw. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, traktując priorytetowo dobro naszych klientów. Po zakończeniu działań sporządzamy pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności detektywistycznych, które może stanowić dowód w postępowaniu przed Sądem i innymi instytucjami. Do sprawozdania dołączony jest materiał dowodowy w postaci zdjęć oraz filmów a detektyw prowadzący sprawę może być powołany w charakterze świadka.

Obszar podejmowanych zleceń to cały kraj. Nasze działania realizujemy najczęściej w miastach: Wrocław i Kielce (woj. dolnośląskie i świętokrzyskie) a ponadto w takich jak: Warszawa, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Oława, Oleśnica, Lubin, Trzebnica, Strzelin, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Sandomierz, Jędrzejów.

Obserwacja osób lub mienia to podstawowa i najczęściej stosowana metoda na pogłębienie swojej wiedzy. Wymaga dyskrecji, wiedzy i doświadczenia oraz zastosowania odpowiedniej taktyki. W trakcie stosowania tej metody zbieramy informacje dotyczące np. rozkładu dnia obserwowanej osoby, sposobu spędzania przez nią czasu, jej kontaktów itd. Po zakończeniu czynności otrzymujecie państwo szczegółowe sprawozdanie z jej przebiegu a także dokumentację fotograficzną i/lub wideo.

Odzyskiwanie danych zapisanych w telefonach. m.in. rejestr połączeń, SMS i MMS, kontakty, notatki, zapisy kalendarza i check-listy, zdjęcia, zapisy audio (nagrania z dyktafonu) i wideo, dane GPS oraz zapisy z popularnych komunikatorów lub portali typu Facebook.

Odzyskiwane dane z telefonu komórkowego:
Dane osobowe – kalendarz, dziennik połączeń, kontakty, notatki, słowniki użytkownika, konta użytkowników
Elementy wiadomości – czaty, poczta e-mail, wiadomości błyskawiczne, MMS, SMS
Wiadomości z komunikatorów – WhatsApp, Facebook Messenger, Signal, Telegram
Elementy społecznościowe – czaty Facebook, SnapChat, Instagram, Twitter
Elementy przeglądarki internetowej – zakładki, pliki cookie, Historia
Informacje GPS/BTS – podróże, lokalizacje, lokalizacje komórkowe
Pliki użytkownika – zdjęcia, wideo, audio, aplikacje, dokumenty
Informacje o urządzeniu – użycie aplikacji, parowania Bluetooth, dane SIM, sieci bezprzewodowe

Oferujemy usługę odblokowywania telefonów i urządzeń mobilnych działających na systemie Android, iOS, Symbian. Dzięki tej usłudze jest możliwość odblokowania i odszyfrowania większości smartfonów. Nie ma znaczenia czy urządzenie jest zablokowane wzorem, odciskiem palca czy kodem zabezpieczającym.

Śledztwa gospodarcze, weryfikacja kontrahenta, ustalenia majątkowe, zlecenia nietypowe. • Dodano: 9 miesięcy 5 dni temu
 • Wyświetleń: 2979
 • 325304
 • 0.00

 •  Tagi: 

 • agencja detektywistyczna
 • prywatny detektyw
 • usługi detektywistyczne
 • dobry detektyw wrocław
 • detektyw wrocław cennik
 • detektyw wrocław
 • biuro detektywistyczne wrocław
 • detektyw wrocław opinie