ProKadra przyjazne szkolenia


Kim jesteśmy?

Wiemy, że każda Firma to przede wszystkim ludzie. Maszyny, komputery, infrastruktura to tylko dodatek do nich. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom naszą pracą - kształcenie profesjonalistów.

Firma Szkoleniowa ProKadra istnieje na rynku szkoleń od 2003 roku z siedzibą w Krakowie przy ul. Lubicz 25a. Od tego czasu staramy się aktywnie uczestniczyć w rozwoju pracowników naszych Klientów, oferując szkolenia z różnych dziedzin, m.in.:
szkolenia doskonalące umiejętności sprzedażowe, zagadnienia prawne, treningi doskonalące umiejętności miękkie, nowoczesne treningi e-biznesu, czy wizażu w biznesie...

... w liczbach
Wynikiem naszej pracy jest ciągle rosnąca ilość osób uczestniczących w szkoleniach:
w 2005 roku przeszkoliliśmy 1047 osób,
w 2006 liczba ta wyniosła 1724,
w 2007 roku w szkoleniach uczestniczyło 2700 osób.

W roku bieżącym do dnia dzisiejszego w naszych szkoleniach wzięło udział 914 osób, a aplikacje na szkolenia ciągle napływają.

... ogólnopolskie projekty szkoleniowe
Obok szkoleń komercyjnych oferta naszej Firmy obejmowała również szkolenia dofinansowane przez EFS. Prokadra była podwykonawcą największych ogólnopolskich projektów
współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej:
- "Inwestycja w Kadry"
- "Inwestycja w Kadry II"
- "Wsparcie Rozwoju Polskiego Eksportu"
których celem było podnoszenie wiedzy kadry zarządzającej sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Projekt "Inwestycja w Kadry" to szkolenia otwarte adresowane do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Ich tematyka dotyczyła najróżniejszych aspektów zarządzania zasobami ludzkimi. W przeciągu czterech miesięcy ProKadra zrealizowała 21 szkoleń, w których wzięło udział 400 osób.

Projekt "Inwestycja w Kadry II" obejmował realizację warsztatów z szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi w formie szkoleń zamkniętych "szytych na miarę". Dopasowanie tematyki warsztatów do potrzeb firmy umożliwiała wnikliwa diagnoza potrzeb. Dotychczas w ramach projektu przeszkoliliśmy pracowników 37 firm.

Tematy szkoleń dotyczyły m.in.:
rekrutacji i motywowania,
systemów ocen pracowniczych i prowadzenia rozmów oceniających,
systemów wynagrodzeń i uregulowań w zakresie prawa pracy,
podstawowych kompetencji kierowniczych,
rozwoju kompetencji menedżerskich, coachingu,
budowania zespołu oraz komunikacji w firmie,
rozliczania czasu pracy i podróży służbowych, i inne.

Projekt "Wsparcie Rozwoju Polskiego Eksportu" obejmował szkolenia z zakresu transakcji handlowych na rynkach krajowych i zagranicznych. Dodatkowo w ramach projektu realizowane były szkolenia nt.:
komunikacji interpersonalnej,
negocjacji handlowych,
zarządzania sprzedażą na rynkach krajowych i zagranicznych,
zarządzania projektami.
Od momentu przystąpienia do projektu (kwiecień-sierpień 2007) zrealizowaliśmy 43 szkolenia, w których przeszkoliliśmy 900 osób.

Co robimy?
SZKOLIMY PROFESJONALISTÓW!

Nasza oferta obejmuje szkolenia adresowane do każdego sektora przedsiębiorczości.
Znajdują się w niej zarówno szkolenia dla Klientów korporacyjnych, jak i instytucji państwowych. Proponujemy doskonalenie m.in. w takich dziedzinach jak:
sprzedaż,
obsługa klienta,
negocjacje handlowe,
przewaga konkurencyjna,
e-biznes,
treningi menedżerskie,
dokonywania ocen kwalifikacyjnych,
prawa pracy,
czas pracy i urlopy pracownicze w różnych instytucjach,
udzielania zamówień publicznych,
pierwsza pomoc przedmedyczna.

Dodatkowo oferta zawiera szkolenia zamknięte, których program jest przygotowywany indywidualnie na życzenie Klienta, dzięki temu możemy dostosować szkolenie do potrzeb Zleceniodawców.

Dlaczego ProKadra?
Firmę Szkoleniową ProKadra tworzymy MY, ludzie pełni zapału, ambitni i kreatywni, gotowi podjąć każde wyzwanie. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach, ale przede wszystkim stawiamy na praktykę zawodową naszych trenerów i wykładowców. Pragniemy dzielić się z Państwem ich doświadczeniem i umiejętnościami.

Pragniesz zwiększyć konkurencyjność Firmy na rynku?
Chcesz podnieść efektywność pracy zespołu?
Twoim celem jest zwiększenie zysków Firmy?
Nic prostszego - weź udział w szkoleniach organizowanych przez ProKadra,
a sukces będzie w zasięgu Twojej ręki!

… podejście PRO – profesjonaliści kształcą profesjonalistów

Przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do Państwa wymagań umożliwia nam profesjonalną realizację powierzonych zadań. Pragniemy oferować usługi najwyższej jakości. Prowadzimy szkolenia dla wymiernych korzyści. Dla Ciebie, dla Twojej Firmy.

Szkolenia nie uciekają w teoretyczne rozważania, lecz poparte są przykładami zaczerpniętymi z życia codziennego. Gry i zajęcia praktyczne pozwalają uczestnikom szkolenia wykorzystać wiedzę zdobytą na szkoleniu w praktyce.

Nie obiecujemy cudów, ale gwarantujemy, że Ty i pracownicy Twojej firmy dzięki naszym szkoleniom będą bardziej pro-klienccy, pro-zmianowi, profesjonalni. Po prostu pro.

  • Dodano: 16 lat 4 miesiące temu
  • Wyświetleń: 1463
  • Kliknięć: 740
  •  50.58
  • 206729
  • 3.00

  •  Kategorie: 

  • Inne