Projektowanie wnętrz poznań


Kameleon-projektowanie tworzy wnętrza stylowe oraz nowoczesne dopasowane do potrzeb, wymagań i gustów klientów.

NASZ CEL TO ZADOWOLONY KLIENT I DO TEGO DĄŻYMY, posługując się swoją wiedzą i wyobraźnię proponując różne formy przy projektowaniu oraz aranżacji wnętrz.

NASZA OFERTA:

- aranżacja wnętrz Warszawa- projektant wnętrz Warszawa- projektowanie wnętrz Warszawaprojektowanie wnętrz Poznań- projektowanie wnętrz Kołobrzeg- projekty oryginalnych mebli które wykonamy, a polecony stolarz wykona.

Na samym początku proponujemy niezobowiązujące spotkanie, które ma na celu poznanie oczekiwań klienta. Spotkanie odbywa się po to, aby określić zakres dalszej współpracy, jeśli oczywiście klienta będzie zainteresowany przedstawioną przez nas ofertą.

Ciągły rozwój naszej firmy i nowe zlecenia międzynarodowe pozwoliły na rozszerzenie działalności również na rynki zagraniczne. Teraz klientami firmy są nie tylko polscy inwestorzy, ale również zleceniodawcy z Rosji (Moskwy, Sankt Petersburga) i Ukrainy (Kijowa, Doniecka i Charkowa).

Wykonujemy wnętrza prywatne, jak oraz publiczne. Inwestycje projektowe mogą być zlokalizowane w dowolnych miejscach w kraju, jak i za granicą w ramach tzw. pracy zdalnej.

Kameleon-projektowanie wnętrza z klasą, to czego oczekujesz!

Osoby zainteresowane wykonaniem projektu wnętrz zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie lub do kontaktu telefonicznego.

Zobacz Portfolio aranżacje wnętrz.


  • Dodano: 8 lat 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5828
  • Kliknięć: 1874
  •  32.16
  • 297549
  • 2.00