Projektowanie wnętrz, Architekt budynków usługowych, zdrowotnych i przemysłowych


Jesteśmy architektami i w ramach naszej pracy projektujemy/ aranżujemy wnętrza mieszkań i przestrzeni publicznych. Nasze projekty wnętrz kształtowane są tak aby aranżacja stwarzała domownikowi możliwość odpoczynku i zrelaksowania się bądź poprzez odpowiednio dobrane walory promowała przestrzenie publiczne. Projektowane przez nas obiekty są atrakcyjne dla klienta, przez co przyciągają, co przekłada się na zwiększenie zysku. Stylizujemy wnętrza mieszkań przeznaczonych pod wynajem, potrafimy za pomocą aranżacji wnętrz wydobyć z mieszkań ich ukryty potencjał oraz podnieść wartość rynkową nieruchomościZajmujemy się:1. Projektowaniem budynków usługowo przemysłowych jak na przykład: przychodnia, apteka, pensjonat, hotel, salon samochodowy, stacja paliw, hala produkcyjna, galeria handlowa, szkoła, dom weselny, bank 2. Projektowaniem i aranzacją wnętrz zarówno usługowych jak i mieszkalnych3. Projektowaniem budynków mieszkalnych jak:domy jednorodzinne, kamienice, budynki wielorodzinne4. Adaptacjami projektów katalogowych5. Prowadzeniem dokumentów oraz formalności do uzyskania pozwolenia na budowę – działanie w Imielnu Inwestora przed urzędem. 6. Inwentaryzacjami budowlanymi – stosowanymi na przykład jako załącznik do Aktów Notarialnych, obmiarów przed najmem/sprzedażą lokalu. 7. Wykonaniem legalizacji budynków bez pozwolenia na budowę. 8. Sporządzamy ekspertyzy techniczne konstrukcyjne oraz ogólno budowlane. 9. Nadzorami budowlanymi i Inwestorstwem zastępczym – technologie budowlane rozwijają się szybko, warto wprowadzać nowoczesne elementy, jak energo oszczędne, ekologiczne oraz te technologie które skracają czas realizacji.

Według nas Architekt jest osobą łączącą sztukę z techniką. Podczas projektowania budynków takich jak: przychodnia, HOTEL, hala produkcyjna a także przy projektowaniu czy aranżacji wnętrz konieczne jest zrównoważenie sztuki i techniki.

Pracownia architektoniczna jest miejscem tworzenia, projektowania, aranżacji wnętrz, ale także biurem w którym opracowuje się dokumenty i formalności pozwalające uzyskać pozwolenie na budowę.

Wykonujemy studia programowe, projekty koncepcyjne, aranżacje wnętrz, adaptacje projektów a także, współpracując ze specjalistami innych branż, opracowujemy całościowe projekty techniczne. Biuro projektowe realizuje projekty jako generalny projektant i współpracuje z renomowanymi biurami inżynierskimi w zakresie branż, poza branżą architektoniczną oraz bierze aktywny udział w procesie realizacji inwestycji w postaci nadzorów autorskich oraz inwestorstwa zastępczego. Zdobyte przez nas wcześniejsze doświadczenie podparte jest Uprawnieniami budowlanymi. Ponieważ posiadamy wsparcie wielu profesjonalistów z branży architektonicznej, budowlanej, ogrodniczej, możemy zaoferować duży wachlarz elastycznych usług. Wykonujemy począwszy od drobnych koncepcji, aranżacji po kompleksowe projekty budowlane, wykonawcze. wykonujemy remonty, rozbudowy, nadbudowy, przebudowy. Ponad to służymy pomocą i wsparciem przy załatwianiu wszelkich uzgodnień projektu, decyzji, procedur urzędowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą każdej Twojej inwestycji budowlanej. Inwestycją nazywamy Twoją wizję budowlaną począwszy od kupnie działki, rozbudowy, budowy domu, skończywszy na wielko – powierzchniowym magazynie. Zalecamy konsultację z naszą grupą, na początku Twojej przygody z drogą inwestora budowlanego, dla większego bezpieczeństwa zamierzenia. Pomożemy Ci rozwiązać problemy natury prawnej we współpracy z wykwalifikowanymi kancelariami prawnymi, oraz może pomóc w wyborze inwestycji do celów budowlanych. Oceną potencjału nieruchomości zajmą się uprawnieni architekci i specjaliści rynku nieruchomości. Nasza działalność służy zminimalizowaniu ryzyka inwestycyjnego w branży budowlanej. Dla Twojej wygody pomożemy też pogrubić Twój inwestorski portfel, za pomocą dotacji i współpracujących banków. To czy inwestycja będzie miała dla Ciebie realny zwrot zależy od wielu czynników, które sprawdzimy. Dbając o to, żeby sam obiekt stał się na atrakcyjny i konkurencyjny w stosunku do zamierzeń Twojej konkurencji w biznesie. Pomagamy uniknąć wielu pułapek w gąszczu prawa budowlanego i warunków technicznych, bezpiecznie prowadząc do upragnionego celu, jakim jest pozwolenie budowlane. Pozwolenie, które stanie się paszportem do dalszego procesu, jakim jest budowa, którą możemy poprowadzić dla Ciebie w szybki i ekonomiczny sposób. Dbając o zapewnienie Ci pełnego nadzoru nad inwestycją. W fazie wykończenia budynku staniemy na wysokości zadania, proponując Ci adekwatne do potrzeb projekty wnętrz, wraz z nadzorem nad pracą grupy sprawdzonych wykonawców.


  • Dodano: 6 lat 2 miesiące temu
  • Wyświetleń: 2994
  • Kliknięć: 990
  •  33.07
  • 301843
  • 2.00