Pracownia protetyczna Wrocław


Pracownia protetyczna MERITUM Dental Lab jest aktywnie rozwijającym się laboratorium techniki protetycznej. Od momentu powstania laboratorium w 2007 roku dostarczamy gabinetom dentystycznym pełną gamę prac protetycznych. Staramy się wciąż rozwijać nasze propozycje wykonania prac protetycznych o nowe technologie z zakresu techniki protetycznej.

W pracy wykorzystujemy najnowoczesniejszy sprzęt a także cały czas zapewniamy rozwój pracowników. Oferujemy wykonanie pełnego zakresu prac protetycznych w zgodzie z najbardziej wymagającymi normami przy wykorzystaniu materiałów renomowanych i sprawdzonych firm. Nasze prace cechuje możliwie wysoka dokładność wykonania, a ostatecznym celem naszej współpracy z dentystami jest usatysfakcjonowany pacjent.

Należymy do pierwszych pracowni, które przeszły proces rejestracji URPL, a fakt ten świadczy o jakości naszych prac i usług i jednocześnie umożliwia załączenie do każdej przekazywanej pracy coraz częściej oczekiwany przez Pacjentów certyfikat zgodności URPL. Naszą ofertę kierujemy głównie do wrocławskich i dolnośląskich gabinetów stomatologicznych. Chętnie podejmiemy też współpracę ze Stomatologami z innych regionów kraju. W naszej ofercie dla dentystów znajduje się pełna gama prac.

Dostarczane przez nasze laboratorium protezy, wśród nich na przykład mosty porcelanowe, realizujemy na bazie uznanych i dostępnych na rynku technologii. Przygotowujemy je z wykorzystaniem zarówno dobrze znanych rozwiązań, pośród których znajdują się na przykład napalanie czy podbudowy metalowe, jednak używamy również najnowszych technik. Nowością proponowanym w pracowni MERITUM Dental Lab oparty na pełnej ceramice system e.max produkowany przez firmę Ivoclar.

Kolejnym rozwiązaniem, które polecamy w dziedzinie ruchomych protez zatrzaski półprecyzyjne Firmy Rhein 83 lub zatrzaski CEKA. Oba rozwiązania odróżniają się ceną, oraz sposobem ich produkcji jak również późniejszej regulacji.

Zapraszamy na naszą stronę, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami i rozpocząć naszą przyszłą współpracę.

  • Dodano: 10 lat 3 miesiące temu
  • Wyświetleń: 5497
  • Kliknięć: 1637
  •  29.78
  • 280983
  • 1.00