Powrót do Natury - Dietetyk Kraków


Nadwaga i otyłość to problemy dotyczące coraz większej liczby Polaków. Odpowiedzią nie są diety, które bywają wykańczające dla organizmu, uciążliwe dla człowieka i często kończą się efektem jojo, a więc okazują się bezskuteczne. Lekarstwem na choroby cywilizacyjne jest trwała zmiana nawyków żywieniowych i całościowe spojrzenie na czynniki szkodliwe dla naszego zdrowia, w tym prowadzonytryb życia. Pomoc w tym zakresie znajdziecie u dobrego dietetyka, czyli w krakowskim gabinecie Powrót do Natury. Stosowane tam metody leczenia, czerpiące z dobrodziejstw medycyny naturalnej, pozwalają na indywidualne dopasowanie planu terapii do sytuacji danego pacjenta.

Pierwszym krokiem, po konsultacji i zbadaniu potrzeb badanego, jest analiza badań krwi, z których dowiadujemy się mnóstwa informacji przydatnych w dalszym leczeniu. Biorąc pod uwagę wyniki badań, wiek osoby, jej analizę składu ciała, ewentualne leki, które zażywa na stałe, towarzyszące dolegliwości i całą masę innych wskaźników, można skonstruować plan żywienia, który w najdrobniejszych detalach uwzględni jej potrzeby. To, co jest korzystne dla osoby aktywnej fizycznie, może nie być efektywne dla pracującego przy biurku – to właśnie dlatego tak duży nacisk kładzie się na indywidualne podejście do pacjenta w gabinecie Powrót do Natury. Tylko wówczas zaproponowany program odchudzania będzie skuteczny i zaowocuje trwałą zmianą przyzwyczajeń zamiast czasowej, uciążliwej diety.

Odchudzanie przy cukrzycy, przy niedoczynności tarczycy, w okresie klimakterium – pacjentom często wydaje się, że czynniki te uniemożliwiają skuteczną redukcję kilogramów. Tymczasem program metabolic balance®, stosowany w poradni dietetycznej Powrót do Natury, jest w stanie przygotować efektywny plan żywienia również dla osób borykających się z tymi schorzeniami. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych osób, które skorzystały już z programu i cieszą się jego efektami po dziś dzień.

Powrót do Natury znajdziesz w Krakowie, przy ul. Gertrudy 8, a dane kontaktowe do gabinetu na stronie internetowej www. powrotdonatury. com. pl.


  • Dodano: 2 lata 3 miesiące temu
  • Wyświetleń: 984
  • Kliknięć: 217
  •  22.05
  • 317341
  • 3.00