Pokoje Gościnne Zakątek noclegi Wysowa Zdrój


Zakątek - nocleg w Wysowej Zdroju, pokoje gościnne z łazienkami, atrakcyjna lokalizacja, osobne wejście i kuchnia do dyspozycji gości.
Od 10 lat zajmujemy się wynajmem w Wysowej-Zdroju pokoi dla Państwa, dbamy również o ciągłe zwiększanie ich standardu. Oferujemy pokoje na pierwszym piętrze - dwu i trzyosobowe z łazienkami, dwa z nich posiadają balkony. Osobna kuchnia dla gości wyposażona jest w kuchenkę gazową, lodówke, szafki i naczynia potrzebne do przyrządzania posiłków. Pokoje gościnne Zakątek to dom wolnostojący, z osobnym wejściem dla gości.
budynek Pokoi Gościnnych, Wysowa-Zdrój 206 noclegi
Do dyspozycji gości ogród, parking, wiata, miejsce na ognisko, internet bezprzewodowy. Można zaopatrzyć się w miód z własnej pasieki, którą prowadzimy od 30 lat.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Umiejscowienie obiektu pozwala na bezproblemowe dotarcie do wszystkich ważnych obiektów znajdujących się na terenie Wysowej. Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Wysowej-Zdroju w otoczeniu łąk i lasów z niepowtarzalnym mikroklimatem zasobnym w jod, w sąsiedztwie sanatoriów i kościoła zdrojowego. Obok budynku wiata dla gości oraz parking.
Około sto metrów od budynku znajduje się Park Zdrojowy, na terenie którego znajduje się pijalnia wód mineralnych, basen, plac zabaw dla dzieci, oraz amfiteatr. W sanatoriach można wykupić zabiegi lecznicze (kąpiele, masaże, borowinia itd. ) oraz posiłki. Istnieje możliwość skorzystania z odprężających i relaksujących seansów w grocie solnej. Spędzając wolny czas w uzdrowisku, można zwiedzać architekturę sakralną, podróżować konno, pieszo lub rowerem, czy też w zimie na nartach biegowych po licznych szlakach turystycznych.
Około 10 kilometrów od Wysowej znajduje się zalew Klimkówka ze sprzętem wodnym.
Noclegi w Pokojach Gościnnych "Zakątek" to
- noclegi w 2, 3 i 4-osobowych pokojach z łazienkami
- osobna w pełni wyposażona kuchnia dla gości
- tv, sat, internet/wi-fi/, radio w standardzie
- parking przy budynku "Zakątek"
- wiata
- miejsce na ognisko/grilla
- osobne wejście dla gości Zakątka
- palarnia
- miód z własnej pasieki "Zakątek"
- pokój 2 i 3 z własną lodówką i balkonem

  • Dodano: 6 lat 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1742
  • Kliknięć: 633
  •  36.34
  • 298943
  • 2.00