Podaruj znajomemu zniżkę Liberty Direct


Pod tym tajemniczym tytułem kryje się jedna z najlepszych promocji na ubezpieczenie OC i AC w Liberty Direct. Główną ideą tego niezwykłego programu jest możliwość podarowania dodatkowej zniżki na ubezpieczenie przez obecnego klienta tej firmy każdej osobie, która nie miała wcześniej u nich polisy. Rabat jest stały i wynosi odpowiednio 50zł lub 100zł. Uzyskanie takiej gratyfikacji jest niezwykle proste, ponieważ wymaga jedynie podania kody promocyjnego Liberty Direct - Podaruj znajomemu zniżkę. Taki kod jest jednocześnie nr polisy aktualnego klienta. Oczywiście działający kod zniżkowy zawsze znajdziesz na moim blogu.

Znajdziesz tam również opinie o Liberty Direct, w szczególności o Podaruj znajomemu zniżkę. Wielu kierowców skorzystało już z tej okazji. Także wielu z nich wystawiło swoje opinie na różnych forach, portalach opinio twórczych lub blogach. Skrajność tych wszystkich wypowiedzi w stronę pozytywną potwierdza, że Liberty Direct opinie ma zawsze bardzo dobre. Dotyczy to zarówno likwidacji szkód przez tego ubezpieczyciela, jak i również całej komunikacji we wszystkiego rodzaju sprawach. Dzięki takiej postawie oraz dzięki sukcesowi akcji Podaruj znajomemu zniżkę ubezpieczyciel ten zajmuje obecnie pierwsze miejsca w różnego rodzaju rankingach.

Obecnie firmy ubezpieczeniowe coraz intensywniej muszą walczyć o każdego klienta. Szczególnie duża konkurencja występuję na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC. Bardzo dynamicznie rozwija się również rynek ubezpieczeń direct, które są bezkonkurencyjne dla tradycyjnych ubezpieczycieli, sprzedających w dalszym ciągu swoje ubezpieczenia za pośrednictwem agentów ubezpieczeniowych. Koszty tych pierwszych są znacznie niższe, gdyż nie uwzględniają prowizji agenta. Na wyspach sprzedaż kanałami bezpośrednimi - direct sięgnęła 80% dla wszystkich polis. Jako kierowcy możemy mieć tylko nadzieję, że kiedyś i do nas zawita takie zjawisko. Pozwoliło by to na znaczne obniżenie cen polis na naszym rynku. Niestety ceny OC będą ciągle rosły. Głównym tego powodem jest wyrok Sądu Najwyższego w sprawie o udostępnianie poszkodowanym aut zastępczych na czas likwidacji szkody. Od teraz możemy liczyć na taki przywilej z polisy sprawcy, a nie tylko z AC, jak to było do tej pory.

Jeśli chcesz zaoszczędzić to zapraszam na mojego bloga. Sprawdzisz na nim aktualne opinie o Liberty Direct oraz o promocji Podaruj znajomemu zniżkę. Dowiesz się również o możliwości uzyskania jeszcze większych rabatów w Liberty Direct i w Axa Direct, która to opinie posiada równie pozytywne co Liberty. Axa Direct to także możliwość uzyskania różnego rodzaju rabatów na OC i AC za kod promocyjny oraz nr polisy.


  • Dodano: 10 lat 5 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 7622
  • Kliknięć: 2001
  •  26.25
  • 281730
  • 2.00