Place zabaw


Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Rignpol jest jednym z największych dystrybutorów placów zabaw w Polsce i w Europie. Firma z powodzeniem działa zarówno na rodzimym rynku jak również w krajach Ukraina.
Podstawowa linia produkcyjna to przede wszystkim elementy dla placów zabaw takie jak: huśtawki, bujaki, wieże, ścianki wspinaczkowe czy też poręcze. Nie sposób wymienić wszystkich części, których jest wiele. Istotne jest to że firma zatrudnia projektantów, którzy cały czas pracują nad nowymi częściami, które uatrakcyjnią produkty firmy Ringpol.
W serwisie firmy przeczytać można dogłębne informacje na temat danego produktu oraz gotowe do wdrożenia zestawy, place zabaw dla dzieci.
Elementy produkowane przez firmę mają jeszcze jedną zaletę, czyli są zrobione w taki sposób, że mogą być dowolnie łączone z innymi produktami tworząc jedyne w swoim rodzaju place zabaw dla dzieci. Całość zależy przede wszystkim od kształtu placu na którym ma być umieszczony plac zabaw jak również od wielkości wkładu zleceniodawcy.
Witryna firmy Ringpol posiada wiele certyfikatów oraz atestów co jest jej następnym korzyścią, a wiadomo, że jeżeli chodzi o poziom bezpieczeństwa przedszkolaków to, każda taka informacja jest nad wyraz istotna.
Firma wspomaga szkoły i przedszkola w Rządowym programie Radosna Szkoła, który to pozwala na zdobycie pieniędzy do placów zabaw.
Kompletność to słowo, które niewątpliwie charakteryzuje sposób działania firmy Ringpol. Projektanci najpierw przeprowadzają analizę terenu a następnie tworzą projekt i dają do wglądu klientowi optymalne rozwiązanie. Jeżeli poszukują Państwo firmy nietuzinkowej i solidnej to bezsprzecznie Ringpol jest godne uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami placów zabaw dostępnymi na stronę firmy, to z pewnością ostatecznie przekona Państwa do skorzystania z naszych usług.

  • Dodano: 9 lat 5 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2335
  • Kliknięć: 807
  •  34.56
  • 281949
  • 3.00