Organizowanie wyjazdów służbowych


Zadowolony i doceniany podwładny to równocześnie człowiek, który szanuje swoją pracę, pracuje skutecznie oraz przynosi korzyści firmie. Jak jednakże troszczyć się o swych podopiecznych, aby sprostać ich potrzebom, przyczynić się do tego, żeby czuli się doceniani i uzmysłowić im, że są ważnymi członkami całego zespołu? Pierwszą odpowiedzią, która przychodzi nam do głowy jest nagroda pieniężna, interesującą opcją są jednakże również wycieczki motywacyjne, dzięki którym podwładni będą mieli okazję zacieśnić więzy, a co za tym idzie ich wspólna praca zyska na efektywności.

Mega Travel to firma, zajmująca się przygotowywaniem wyjazdów dla firm. Jej specjalizacją są zwłaszcza: zagraniczne wycieczki firmowe, wyjazdy incentive, jak również wyjazdy motywacyjne oraz integracyjne. Bogate doświadczenie przyczynia się do tego, że każdy z takich wyjazdów to cudowna i bardzo profesjonalnie przygotowana podróż do najbardziej ujmujących zakątków na ziemi. Wyjazdy w polskie góry albo nad rodzime morze są bezspornie rewelacyjną zabawą, lecz wizyta w siedzibie Google w USA, ekscytująca Tajlandia, wizyta u samurajów w Japonii, jak i trening w obozie Navy Seals w USA brzmią o wiele lepiej.

Agencja MegaTravel to załoga kompetentnych ludzi, którzy nie tylko przygotują najciekawsze wycieczki incentive, lecz i doradzą przy doborze właściwiej destynacji i przygotują program wyprawy, który bezspornie spełni nasze oczekiwania. Dopasują się do oczekiwań i możliwości przedsiębiorstwa, dzięki czemu zarówno pracodawca jak również jego pracownicy będą usatysfakcjonowani wynikami tej udanej współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży wyjazdów firmowych powoduje, że profesjonaliści z przeróżnych działów zatroszczą się o każdy szczegół i będą starali się wyjść naprzeciw najbardziej nietuzinkowym pomysłom.

Więcej wiadomości w temacie wyjazdów firmowych odnajdziemy na witrynie wyjazdydlafirm. pl. Firma Mega Travel znajduje się w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 7. Wszelkie zapytania można składać na miejscu, telefonicznie pod numerem 32 729 73 99, czy przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie.

Tak umiejętnie zorganizowane wyjazdy integracyjne to z całą pewnością nie jedynie kolejny wydatek i interesująca atrakcja. Wyjazdy przygotowywane przez Mega Travel poszerzają horyzonty, sprzyjając integracji, przyczyniając się tym samym do tego, iż pracownik wraca do biura pełen zapału i bodźców do dalszej, coraz lepszej pracy.


  • Dodano: 9 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5284
  • Kliknięć: 1498
  •  28.35
  • 293885
  • 2.00