Niszczenie dokumentów. Hurtownia Artykułów Higienicznych. Doradztwo w ochronie środowiska


DATA Professional to firma działająca w trzech branżach.

Niszczenie dokumentów: świadczymy usługi w zakresie niszczenia dokumentów niearchiwalnych w I, II, III klasie tajności zgodnie z normą DIN 32757. Odbierzemy Państwa dokumenty, dodatkowo posegregujemy je ( nie ma potrzeby zdejmowania segregatorów, koszulek czy zszywek ). Po zniszczeniu powstanie pełnowartościowy surowiec wykorzystany dalej w procesie recyklingu, przyczyniając się do ochrony surowców naturalnych. Wystawiamy protokół zniszczenia dokumentów.

Hurtownia STREFA HIGIENY: jesteśmy oficjalnym dystrybutorem artykułów higienicznych W. Lewandowski na terenie małopolski. Nasze produkty wykonane są z selekcjonowanej makulatury jak i również delikatnej celulozy. W naszym asortymencie znajdą Państwo big rolki, czyściwa przemysłowe, ręczniki przemysłowe, ręczniki zz, papier toaletowy, chusteczki higieniczne i wiele innych. W sprawach warunków cenowych jak i również warunków współpracy zapraszamy do kontaktu.

Doradztwo w ochronie środowiska: świadczymy profesjonalne usługi z zakresu ochrony środowiska. Przeprowadzimy u Państwa audyt, doradzimy w kwestiach prawnych ochrony środowiska, zajmiemy się Państwa sprawami. Organizujemy również specjalistyczne szkolenia.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie WWW.


  • Dodano: 8 lat 1 tydzień temu
  • Wyświetleń: 1587
  • Kliknięć: 419
  •  26.4
  • 289748
  • 2.00