Najlepsza szkoła jazdy Wrocław!


Zapisz się do szkoły nauki jazdy Szybcy i Niezawodni zrób prawko w ekspresowym tempie. Nasza szkoła, która działa od kilku lat zatrudniamy instruktorów, którzy do pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu zyskujecie zapewnienie, że prawo jazdy będzie zdane szybko!!!

W naszym ośrodku szkolenia kierowców kursy teoretyczne prowadzimy w grupach kilkuosobowych a jazdy tylko w pojedynkę - kursant i instruktor. Zdawalność w naszej szkole jest bardzo wysoka! . Nasi instruktorzy są bardzo cierpliwi i spokojni, posiadają prawdziwy talent do edukowania przyszłych kierowców. Każdy z naszych instruktorów prezentuje indywidualne podejście do kursanta, co pozwala mu z powodzeniem i bez trudu zdać egzamin Państwowy w WORDzie.

Marzysz o prawie jazdy - zapisz się do OSK Szybcy i Niezawodni! Szkolenie u nas odbywa się tylko i wyłącznie z PASJI, a to gwarantuje osobie szkolonej pełny sukces. Profesjonalizm, sprawdzony tryb nauczania, zaangażowanie, rzetelność, indywidualne podejście do kursanta to cechy które wyróżniają nas od innych szkół..

Dlaczego jesteśmy najlepsi? Znajdujemy się w mieście gdzie siedzibę ma Word, szkolimy na tych samych samochodach na których przeprowadzane są egzaminy w WORD, badania lekarskie na miejscu w siedzibie szkoły, rozkładamy jazdy tak, by pasowały do twoich zajęć, jeździmy tak długo, aż jesteś gotowy na egzamin jeździmy dopóki nie będziesz gotowa na egzamin}, nasze wykłady to nie nudna teoria - to ciekawa teoria połączona z konkretnymi zdarzeniami z otaczającej rzeczywistości, pracujemy od rana do wieczora!


  • Dodano: 7 lat 1 tydzień temu
  • Wyświetleń: 1491
  • Kliknięć: 267
  •  17.91
  • 296555
  • 1.00