MedEstetica Katowice, powiększanie ust, leczenie migreny


Każdy z Nas się starzeje. Wraz z upływającym czasem skóra, traci jędrność, elastyczność, zaczynają zmieniać się jej rysy oraz pojawiają się pierwsze zmarszczki.
W środku wciąż czujemy się młodzi, natomiast każde spojrzenie w lusterko uświadamia nam fakt upływu czasu. I w tym miejscu pojawia się medycyna estetyczna. Zadaniem lekarzy - specjalistów medycyny estetycznej jest jak największe opóźnienie procesów starzenia oraz minimalizacja pojawiających się defektów na skórze takich jak przebarwienia, utrata jędrności czy zmarszczki. Medycyna estetyczna jest specjalizacją która zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, pozwalająca pacjentom nie tylko zdrowo i długo żyć, ale również pięknie wyglądać. Jej celem jest bezpieczne poprawianie urody, korekcja wszelkich defektów estetycznych, leczenie chorób skóry oraz usuwanie i spowalnianie widocznych skutków procesów starzenia. Wśród sposobów i metod medycyny estetycznej znajdą się indywidualne diety, zabiegi kształtujące ciało i sylwetkę oraz a może przede wszystkim szereg zabiegów chroniących i dbających o zdrową skórę i jej wygląd.

Klinika Medycyny Estetycznej MedEstetica w Katowicach to profesjonalne Centrum Urody, w którym każdy z pacjentów znajdzie pełną gamę zabiegów i usług: usuwanie zmarszczek, redukcja blizn, cellulit, powiększanie ust, redukcja tkanki tłuszczowej. Coraz większą popularność w ostatnim czasie mają zabiegi z użyciem wypełniaczy - botox, kwas hialuronowy. Dzięki tym preparatom można poprawić kształt nosa, poprawić kształt twarzy, zlikwidować cienie pod oczami czy wypełnić zmarszczki. Nowością w usługach Med Estetica jest leczenie migreny.

W 2010r. Klinika MedEstetica otrzymała prestiżową nagrodę "Perła Medycyny" i zdobyła pierwsze miejsce w kategorii medycyna estetyczna, kosmetologia, SPA. Doświadczona kadra medyczna oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają oferować swoim pacjentom zawsze usługi na najwyższym poziomie z użyciem tylko najlepszych preparatów i materiałów.

Med Estetica to jedna z niewielu klinik na śląsku, w której oprócz leczenia chorób skóry można znaleźć bogaty wybór innych zabiegów, które pozwalają zapobiegać zmianom skórnym, a także zabiegi korygujące efekty zmian które już powstały. Dużą rolę w tym przypadku odgrywa współpraca ze doskonałymi specjalistami z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii plastycznej, ginekologii i stomatologii. Takie holistyczne podejście do każdego pacjenta przynosi stały efekt o czym niewątpliwie świadczy ciągle wzrastająca liczba zadowolonych pacjentów.

  • Dodano: 10 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5752
  • Kliknięć: 1523
  •  26.48
  • 280720
  • 3.00