Max-Dywanik - Producent dywaników samochodowych


Firma Max-Dywanik jest producentem a dodatkowo dystrybutorem dywaników samochodowych do większości typów marek. Ze względu na rozmaite wzory i formaty, nasze dywaniki pasują do większości marek samochodowych. W naszej ofercie posiadamy zarówno gumowe dywaniki antypoślizgowe do bagażnika oraz chlapacze.

Dywaniki welurowe oferujemy w różnych grupach cenowych w zależności od grubości dywanika. Wykładziny welurowe – Economic - utworzone są z wykładziny o grubości rzędu 4mm i przeznaczone są głownie na poczet odbiorców, którzy za drobny nakład pieniężny potrzebują w kluczowy sposób przekształcić środek własnego auta. Chodniki realizujemy z wykładziny w dwóch barwach do wyboru: czarny bądź grafitowy. Chodniki welurowe – Standard - stworzone są z wysokiej jakości wykładziny rodzaju Carlux - welur pętelkowy o grubości blisko 6mm. Dywaniki opracowane z tej wykładziny spełniają wszystkie warunki dotyczące estetyki, jakości i trwałości chodników do samochodów.

Standardowe chodniki gumowe tzw. korytkowe są najchętniej kupowane w naszym kraju. Niewysoka opłata natomiast górnolotna jakość sporządzenia sprawiła, że osiągnęły największe powodzenie wśród naszych odbiorców. Standardowo wykonywane są w kolorze czarnym, możliwość wykonania pod zlecenie w kolorze popielatym. Wzajemną właściwością charakterystyczną dla dywaników z importu jest ogromnie ogromna jakość opracowania na podstawie kauczuków naturalnych co w charakterystyczny sposób wzmaga ich odporność. Na domiar tego wszelkie dywaniki skonstruowane, są oryginalnie pod projekt wozu, w uzasadnionych wypadkach posiadają zatrzaski do mocowania chodników w samochodzie.

Dopełnieniem naszej propozycji są powszechne chlapacze do samochodów (błotochrony) do samochodów osobowych i wybranych modeli samochodów terenowych. Chlapacze gumowe charakteryzują się znaczącą elastycznością umożliwiającą dowolne dopasowanie chlapaczy do karoserii auta. W zestawie znajdują się dwie pary chlapaczy, na przednią i tylną oś oraz komplet mocujący składający się z żabek mocujących oraz blachowkrętów. Chlapacze efektywnie zabezpieczają zderzak i podwozie przed uszkodzeniem.

Zapraszamy do zakupu osoby indywidualne oraz firmy. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych odbiorców.


  • Dodano: 9 lat 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5933
  • Kliknięć: 2445
  •  41.21
  • 292411
  • 3.00