Materac na wymiar - kokosowy i piankowy


Może nie zdajemy sobie dokładnie sprawy z tego, że efektywnie przespana noc jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na nasz dalszy dzień. Jeśli będziemy się co chwilę budzili i nie mogli sobie znaleźć miejsca, to w efekcie nasz sen będzie bardzo krótki. Rano możemy nawet odczuwać, jakbyśmy byli bardziej zmęczeni niż dnia poprzedniego, albo w ogóle po nieprzespanej nocy.

Oczywiście na bezsenność cierpi coraz więcej osób, ponieważ do najczęstszych przyczyn takiej przypadłości zalicza się głównie ciągły stres, a także różnego rodzaju choroby. Jednak nie interesujemy się zbytnio higieną snu, czyli miejscem, w którym śpimy i wszystkimi warunkami. Często źle dopasowany materac stanowi przeszkodę ku efektywnemu wyspaniu się. Jeśli zależy nam na zdrowym śnie, powinniśmy zainwestować na przykład w materac kieszeniowy. Albo zwiększony komfort będzie, jeśli w naszej sypialni zagości materac kokosowy. Ten drugi wyróżnia się specjalnym materiałem wykonanym z kokosa, przez co zachowana jest prawidłowa cyrkulacja. Najczęściej wydaje się nam, że po materac wystarczy wybrać się do sklepu z łóżkami. Prawda jest taka, że realizacja zamówienia może zająć nawet kilka tygodni.

Warto poczekać cierpliwie na idealny materac, ponieważ jego jakość będzie miała wpływ nie tylko na higienę naszego snu, ale również na to czy nasz kręgosłup pozostanie zdrowy. Takie materace są zresztą bardzo łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu mogą spokojnie być używane przez długie lata, bez żadnych objawów większego zniszczenia.


  • Dodano: 8 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 8685
  • Kliknięć: 1549
  •  17.84
  • 297618
  • 2.00