Manicure Tychy


Gabinet kosmetyczny Beautiful Skin położony w Tychach, to przestrzeń w której da się nie pamiętać o całym świecie, oddając się działaniom pielęgnacyjnym, poprawiającym Twoją urodę. Na Twoją prośbę wykonamy zniewalający make-up, zadbamy o dłonie a także pedicure i zregenerujemy obolałe ciało, pozwalając mu się odprężyć.

Troszczymy się o komfort naszych klientek oraz klientów, gwarantując pełną sterylność zabiegów. W swoich gabinetach korzystamy z najnowszego sprzętu. To wszystko jednakże nie współgrałoby bez znacznego doświadczenia oraz szerokich kwalifikacji naszego grona ekspertów.

BeautifulSkin w Tychach to perfekcyjne miejsce, by odsapnąć od uprzykrzających nam życie obowiązków i ukoić nerwy po uciążliwym dniu. Sielankowa muzyka, lśnienie świeczek i krzepiący umysł zapach sprawią, że poczujesz się całkowicie nadzwyczajnie.

Zabiegi w naszym gabinecie kosmetycznym to też wspaniały pomysł na niespodziankę. Proponujemy Ci rewelacyjnie wykonane karty na upominek z obrazami roślin, które zakupujemy w dwóch odmiennych możliwościach. Można zakupić dla osoby obdarowywanej wyznaczony przez Was zabieg lub pozostawić tej osobie wolny wybór w zakresie oznaczonej kwoty.

W swojej ofercie posiadamy zabiegi na buzię oraz resztę sylwetki, a także profesjonalną opiekę rąk i stóp. Możecie w naszym salonie skorzystać z tradycyjnych zabiegów takich jak manicure oraz pedikiur. Rekomendujemy też peelingi kawitacyjne, które na skutek wykorzystania technologii ultradźwięków, umożliwiają drobiazgowe oczyszczenie i pozbycie się nadmiaru sebum. Wiele klientów wybiera się do nas także na fotoodmładzanie, które jest nieszkodliwym zabiegiem odświeżenia skóry, usunięcia zmarszczek oraz uszkodzeń utworzonych z powodu silnego słońca.

Serdecznie namawiamy do testowania naszych zabiegów. Nasz gabinet jest położony przy alei Bielskiej 135 C w Tychach. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej dotyczącego naszej oferty, to nie zastanawiaj się nad zobaczeniem firmowej strony http://www. beautifulskin. tychy. pl. Umówić można się z naszą firmą za pomocą różnych metod zależnie od tego, które Państwo preferujecie. Numer telefonu to 660 468 739, e-mail gabinet@beautifulskin.tychy.pl, skype tychy. beautiful. skin, a gadu gadu 41603878. Na wizytę można też zapisać się bezpośrednio i przybyć do nas w godz. otwarcia salonu, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00 lub w sobotę od 9. 00 do 14. 00.


  • Dodano: 7 lat 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1848
  • Kliknięć: 850
  •  46
  • 293642
  • 2.00