Makijaż trwały Poznań


Chcesz podkreślić swoją urodę?Jeżeli twoja odpowiedź jest twierdząca - zalecam zrobić makijaż permanentny w Poznaniu W Studio Perefekcja wprowadzamy w warstwę naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki gwarantujące trwałość i naturalność makijażu. Makijaż permanentny pokaże wyjątkowość twojej twarzy.Dzięki makijażowi permanentnemu:- brwi - dzięki technice włosa uzyskają efekt zagęszczenia - kreski na powiekach -sprawią,że oczy nabiorą pięknego obrysu, - usta - będą wydatniejsze.

Jestem dyplomowną kosmetyczką z dużym dośiadczeniem zawodowym. Zapraszam do salonu makijażu permanentnego.W swojej pracy używam najnowocześniejszą aparaturę z laserem i 13 rodzajów kartridży.Gdy kartridż jest odłączony,igła automatycznie chowa się w nasadce,co niweluje zakłucie.Pozwala to również uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi grożne choroby, takie jak,np.aids,wirusowe zapalenie wątroby.Barwnikistosowane w w makijażu permanentnym są kosmetykami dekoracyjnymi.Używane przeze mnie są sterylne,hypoalergiczne i mineralne. Ważne jest toaby podczas lat nie zmieniały koloru.Pigment rozkłada się równomiernie i ulega stopniowej degradacji.

Po zabiegu, skóra jest bardzo wrażliwa i wymaga specjalnego traktowania.Pani otrzymuje dokładne informacjejak pielęgnować skórę po zabiegu.Szczególnie powinna unikać sauny. Nie powinna miejsca poddanego zabiegowi myć.Należy natomiast dobrze natłuszczać skórę.Po zabiegu makijaż permanentny jest intensywny, nawet jeżeli użyję naturalnego pigmentu.Wraz z procesem regeneracji naskórka i złuszczaniu się obumarłych komórek,barwa blednie o około 50%.Makijaż permanentny utrwala się ostatecznie po około 2-4 tyg. i można wykonać korektę, które jest bezpłatne.

Uwzględniając urodę klientki, jej kolor skóry, włosów i oczu ustalam kształt i kolor korygowanych linii. Mikropigmentacja utrzymuje się kilka lat.Po około 2 latach należy go wzmocnić, ponieważ będzie stawał się coraz jaśniejszy.Gdy zcznie blednąć można zdecydować się na zupełnie nowy,indywidualnie dopasowany wizerunek.

Dla klientki stosuję środki znieczulające.

Makijaż permanentny wykonany w moim Studio to więcej czasu dla siebie.


  • Dodano: 9 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1686
  • Kliknięć: 552
  •  32.74
  • 280099
  • 2.00