Lazard Systemy Przeciwsłoneczne Wrocław


Rolety i żaluzje na miarę Twoich marzeń!

Marka LAZARD Systemy Przeciwsłoneczne Wrocław to szeroka gama produktów, dopasowana do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. W ofercie znajdują się żaluzje poziome, pionowe i plisowane, żaluzje drewniane, zasłony panelowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, zasłony rzymskie, maty bambusowe (rolowane i rzymskie), markizy, żaluzje fasadowe, rolety typu Refleksol, bramy i kraty rolowane i segmentowe.

Proponujemy nowoczesne i dekoracyjne osłony okienne, które stylistycznie dopasowane do każdego wnętrza nadają mu wyjątkowy charakter. Nasze produkty chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem, umożliwiają pożądane zaciemnienie, a bogactwo wzorów i szeroka paleta kolorów sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie w naszej ofercie satysfakcjonujące dla siebie rozwiązanie.

Współpracujemy z wiodącymi w Polsce i na świecie producentami systemów przeciwsłonecznych, co gwarantuje staranność i dbałość o szczegóły oraz wysoką jakość proponowanych rozwiązań.

LAZARD Systemy Przeciwsłoneczne Wrocław tworzy zespół ludzi, który z pasją i profesjonalnie potrafi zadbać o to, aby styl życia i potrzeby Klientów stały się fundamentem tworzonych przez nas projektów.

Aranżacje okien realizujemy kompleksowo - od pomiarów u Klienta i porad w doborze odpowiednich tkanin - po montaż wybranego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.lazard.com.pl


  • Dodano: 8 lat 4 miesiące temu
  • Wyświetleń: 2422
  • Kliknięć: 858
  •  35.43
  • 287421
  • 2.00