Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie LASER-WAR


Laserowe Centrum Rozrywki LASER-WAR dedykuję wszystkim nie stroniącym od uśmiechu, aktywnego ruchu i strategii w wieku 8-99 lat.

Ma być przyjaźnie, aktywnie i wesoło, strategicznie i kosmicznie oraz bezpiecznie.

Chcę Wam zapewnić taką zabawę, żebyście zawsze świetnie się bawili, krople potu uronili i o mnie dobrze mówili.Proponuje dwie główne zabawy

1. ARENA - laserowe pole bitwy. Walka odbywa się w zadymionej ARENIE, oświetlonej światłem UV, wraz z pokazem laserów z dwóch urządzeń, przy muzyce, w labiryncie przeszkód tworzących ciekawe miejsca do ukrycia, tworzenia zasadzek. Zawodnicy walczą - uzbrojeni w świecące kamizelki i broń laserową, z której wystrzeliwane wiązki lasera są widoczne podczas gry. Podpowiedź: Ważna jest strategia gry! Zabawa jest w pełni bezpieczna. Oczywiście strzały nie są odczuwalne i nie pozostawiają żadnych śladów na odzieży. Smile

2. LABIRYNT - labirynt utworzony jest z wiązek laserów, który trzeba przejść nie dotykając tych wiązek - podobny widzieliśmy w filmach "Mission Impossible", czy "Osaczeni". Do dyspozycji mamy trzy poziomy trudności. Osobę przechodzącą labirynt widzimy na żywo na ekranie. Na starcie mamy 800 pkt. z każdą sekundą tracimy 1 punkt, ale dotkniecie lasera zabiera 100 pkt. ... kluczem jest... dokładność!

Zastosowałem jedną z najnowocześniejszych technologii "Laser Tag" dostępnych na świecie - laserwizards Technologia jest w pełni bezpieczna, bazuje na rozbudowanych rozwiązaniach informatycznych i sprzętowych. Rozwijana jest od 20 lat, co gwarantuje doświadczenie, jak i innowacyjność - a dla nas dobrą zabawę.

  • Dodano: 10 lat 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 6095
  • Kliknięć: 2193
  • Wizyt: 6062
  •  36.18
  • 293784
  • 2.00