Kursy24h.pl - kursy zawodowe, szkolenia, sale szkoleniowe


W dzisiejszych czasach kursy są dobrym rozwiązaniem dla osób zagrożonych zwolnieniem. Gdy właściciele firm podejmują decyzje o zwolnieniach zwracają uwagę nie tylko na wyniki i staż pracy, ale i na umiejętności danego pracownika, które potwierdzają właśnie konkretne uprawnienia czy certyfikaty zdobyte na kursach. Pracodawcy raczej nie mają skrupułów przy podejmowaniu decyzji o redukcji etatów – kierują się najczęściej kompetencjami, a nie sympatią do danego pracownika.

Podnoszenie umiejętności za pomocą kursów to dobra inwestycja w siebie, także w przypadku osób bezrobotnych. Specjalista do spraw rekrutacji z pewnością zwróci uwagę na posiadane przez kandydata kwalifikacje zawodowe, które są najlepszym potwierdzeniem wiedzy i umiejętności. Osoby bezrobotne powinny szczególnie trzymać rękę na pulsie, ponieważ mogą załapać się darmowe kursy, organizowane np. przez urząd pracy czy różne fundacje. Konkurencja na rynku pracy jest bardzo wysoka, trzeba stale się rozwijać, by wyprzedzać rywali na poszczególne stanowiska.

Serwis kursy24h. pl prezentuje rozbudowaną ofertę kursów zawodowych dostępnych pod adresem www.kursy24h.pl/oferty/kat_zawodowe czy też kursów językowych, które prezentowane są pod tym linkiem, kursów biznesowych czy hobbystycznych. Polecamy też prezentacje a także obiektów szkoleniowych z całej Polski- znajdują się one w tym miejscu: www.kursy24h.pl/obiekty


  • Dodano: 9 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5960
  • Kliknięć: 1555
  •  26.09
  • 290293
  • 1.00