Kuchnie Bielsko Biała, Meble kuchenne


Frapując się które meble w najlepszym stopniu nadają się do kuchni przetestowaliśmy jakie czynniki niszczące meble są obecne w pomieszczeniu kuchennym. Doszliśmy do wniosku że produkty z których będziemy produkować winny być wytrzymałe na następujące wpływy czynników między innymi wysoka temperatura, wilgoć, porysowania, odbarwienia kolorów. Dlatego przy wytwarzaniu wybieramy renomowanych materiały.
Wciąż monitorujemy nowinki na rynku mebli kuchennych, przez co jesteśmy na bieżąco w domenie mebli kuchennych. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie tworzenia kuchni. Aranżujemy kuchnie, które cechuje nietuzinkowy charakter, dopracowane elementy, znakomita jakość. Wykreowane przez nas kuchnie aranżujemy w sposób wyjątkowy oraz zgodny z smakiem i oczekiwaniami mieszkańców. Nasze kuchnie tworzymy w tradycyjnym oraz nowomodnym designie z AGD wolno stojącym oraz AGD pod zabudowę. Posiadamy również szeroką paletą dodatków do mebli kuchennych oraz urządzeń uzupełniających. Jako designerzy kuchni dajemy państwu wiele możliwości od mebli klasycznych, kuchnie o nowoczesnym designie, podświetlane, z kształtami okrągłymi, kanciastymi. Do wybrania mamy również wiele alternatyw kolorystycznych oraz bogactwo dodatków.
Nasz punkt sprzedaży znajduje się w Bielsku-Białej na ulicy Wyzwolenia 137.
Już teraz zamów darmowy pomiar w Twoim mieszkaniu. Jest to oferta skierowana do wszystkich ceniących sobie czas i wygodę. Dzięki dokładnym pomiarom nie tracimy czasu na pomyłki, które mogłyby wystąpić przy pomiarach wykonanych przez klienta.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony kuchnie oraz do naszego salonu w Bielsku.

  • Dodano: 9 lat 1 tydzień temu
  • Wyświetleń: 2072
  • Kliknięć: 711
  •  34.31
  • 283512
  • 2.00