Księgowość Katowice


Jesteśmy biurem księgowym zapewniającym wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej gwarantując przy tym naszym partnerom biznesowym najlepsze rozwiązania w zakresie finansów, rachunkowości i ubezpieczeń. Specjalnie przygotowana dla Naszych klientów oferta ubezpieczeniowa przodujących firm działających w Polsce gwarantuje naszym klientom prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia, a my z kolei potrafimy dopasować oferty najlepszych firm ubezpieczeniowych do wymogów Twojego biznesu. Z zasady analizujemy rynek ofert ubezpieczeniowych, dlatego też jesteśmy w stanie dobrać najlepszą ofertę będącą w zakresie ubezpieczeń. Usługi którymi dysponujemy są kierowane do wielu klientów na terenie całego kraju.

Priorytetem w naszej spółce jest to, że w naszym Centrum Finansowym to kontrahent jest w centrum. Biorąc to pod uwagę zabiegamy o to, aby fachowa obsługa klienta była prowadzona na każdym etapie, dlatego też stale wzrasta grono zadowolonych kontrahentów. Podczas każdego dnia pracy spotykamy się z różnymi sytuacjami, które często wymagają szczegółowej znajomości prawa rachunkowego i podatkowego. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów w tematyce rachunkowo - księgowej, w związku z tym jesteśmy przymuszeni do osiągania najlepszych wyników w dziedzinach związanych z kadrami, płacami, i rachunkowością. Nasze kwalifikacje i umiejętności pozwalają służyć rzetelnym wsparciem w zakresie kierowania spółkami, instytucjami, fundacjami, itp. Nasza firma wyłoniła się na podstawie szeregu badań rynkowych i doświadczeń w obrębie rachunkowości oraz prawa podatkowego.

Kształtując propozycję mieliśmy więc pełny pogląd na zapotrzebowanie klientów w sferze prawa podatkowego i rachunkowego. Mając taką wiedzę sprawniej nam było skonstruować ofertę, która jest zrozumiała i spełnia żądania klientów, także tych wymagających. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku prowadzimy więc obsługę firm w zakresie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów i w innych obszarach.

Pomożemy Ci również przy zakładaniu firmy, bowiem z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są bardzo zawiłe w szczególności dla osób, które po raz pierwszy zakładają firmę, i przykładamy szczególną wagę do tego, by informacje udzielane przez nasz personel były dla naszych klientów jasne i czytelne.

Cena dla każdego z osobna jest różna i nierzadko jest ustalana indywidualnie. Jest uzależniona od niektórych czynników wpływających na nią, jednak zawsze przykładamy wielką wagę do tego aby kontrahent był usatysfakcjonowany, efektem tego jest stale powiększająca się ilość klientów korzystających z naszych usług. Dbamy również o to aby ją dostosować do potrzeb klienta, zawsze mając na uwadze Państwa potrzeby.

Aby dowiedzieć się więcej to wejdź na w naszą stronę internetową, lub odwiedź nas osobiście - Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o. o. ul. Żwirki i Wigury 27 40-063 Katowice. Aby uzyskać dodatkowe informacje to wypełnij dostępny na naszej www formularz kontaktowy. Jesteście Państwo mile widziani codziennie w godzinach otwarcia naszej firmy od 9:00 do 17:00.

Drogi kliencie jeśli prowadzisz swoją własną firmę i pragniesz powierzyć swoje finanse najlepszej firmie na Śląsku to możesz spać spokojnie. Gwarantujemy Tobie że nasza wiedza i umiejętności przyczynią się do rozwoju Twojej spółki.


  • Dodano: 7 lat 5 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2055
  • Kliknięć: 892
  •  43.41
  • 294535
  • 3.00