Katowickie czasopismo silesiasmile o firmach na Śląsku


Troska o zdrowie swoich zębów powinna być bliska każdemu z nas. Oczekujemy, żeby nasze zęby wyglądały dobrze, a nie tylko, żeby nie było na nich próchnicy. Wyjaśniamy tajniki współczesnej stomatologii w interesujący sposób. Z pomocą naszego magazynu za każdym razem szybko dowiesz się o najnowszych informacjach z dziedziny stomatologii. Nie zamykamy się wszelako w temacie stomatologii i próbujemy Wam dostarczyć informacje z wielu problematyk.

O dentystyce mówimy w nim w sposób nietrudny i trafiający do wyobraźni, ponieważ jesteśmy przeświadczeni, że uprawiamy intrygującą gałąź nauki. Powinno się zaglądnąć na stronę internetową: silesiasmile. pl/, by się o tym przekonać. Obecnie, na łamach naszego magazynu, opisujemy bardzo różne tematy.

Opowiadamy o tym, co dzieje się blisko nas, to jak zmienia się Górny Śląsk, który każdego dnia intryguje coraz bardziej. Spotykamy się z ciekawymi postaciami, które zajmują się kulturą lub biznesem. Próbujemy dowiedzieć, jaki jest ich klucz do osiągnięcia sukcesu. Z nami dowiecie się również, gdzie można się dobrze bawić i zjeść smaczne jedzenie. Zaprezentujemy Wam także ciekawe lokalizacje, do których warto przyjechać. Piszemy o podróżach, bowiem wiemy jak dobrze jest powrócić z nich do rodziny.

Silesia Smile to magazyn o tym, co sprawia, że się uśmiechamy i o tym, jak sprawić, żeby ten uśmiech był coraz piękniejszy. Jesteśmy otwarci na nowe zjawiska, pomysły i naszych czytelników. Serdecznie zapraszamy jeszcze raz do sprawdzenia naszej strony i czytania naszego magazynu.


  • Dodano: 6 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5490
  • Kliknięć: 1656
  •  30.16
  • 304034
  • 1.00