Kancelaria odszkodowawcza- dochodzenie odszkodowań powypadkowych


Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza pomagają skutecznie Klientom z terenu całej Polski uzyskać odszkodowania za szkodę na mieniu oraz osobie, powstałą w konsekwencji wypadku komunikacyjnego.

Dochodzimy odszkodowań od wszystkich Zakładów Ubezpieczeń działających na terenie kraju. Posiadamy wysokie wyroki w sprawach o odszkodowania powypadkowe od PZU, Gothaer, Aviva, Allianz, Compensa, Hestia czy Uniqa.

Posiadamy 7-letnie doświadczenie, wysoką skuteczność i atrakcyjną dla Klientów umowę na prowadzenie sprawy odszkodowawczej. Klienci Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza nie płacą nic za podjęcie się prowadzenia przez nas sprawy o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, zadośćuczynienie za cierpienie czy odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Sprawy o odszkodowania prowadzą dla klientów Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza adwokaci lub radcy prawni. Dbamy o wysoką jakość obsługi prawnej spraw, podejmujemy się zazwyczaj procesowego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Usługi Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza obejmują pomoc prawną w sprawach o:-odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, -zadośćuczynienie za cierpienie, za krzywdę, -rentę powypadkową, -odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym, drogowym, samochodowym, autobusowym, kolejowym, lotniczym, -odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, -odszkodowanie od UFG za wypadek w komunikacji, w szczególności gdy sprawca nieznany, -kapitalizację renty, czyli zamianę renty na jednorazowe odszkodowanie, -odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

Sprawy o odszkodowania powypadkowe z ubezpieczenia OC prowadzimy, gdy wypadek miał miejsce po roku 1997.

Udzielamy bezpłatnie porad prawnych.


  • Dodano: 8 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 6226
  • Kliknięć: 1726
  •  27.72
  • 297254
  • 2.00