Dodano dnia: 25.05.2018 o godz: 10:47 | Numer ID: 313066
Link nie działa/spam ?

Kancelaria Adwokacka Warszawa Adwokat Robert Ofiara

Kancelaria Adwokacka Robert Ofiara została założona w 2008 roku. Adwokat Robert Ofiara w szczególności prowadzi sprawy rodzinne, rozwodowe, o odszkodowania oraz roszczenia kredytowe. Współpracuje z Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Warszawie, ma doświadczenie w pomocy prawnej dotyczącej kontaktów z dzieckiem, zwłaszcza w skomplikowanych, spornych sprawach dotyczących ustalenia kontaktów z dzieckiem. Przeprowadził kilkaset spraw rozwodowych w całej Polsce, w tym rozwody z winą oraz podziały majątku po rozwodzie. Adwokat Robert Ofiara oferuje kompleksowe prowadzenia sprawy, pisanie pism procesowych, udział w negocjacjach, reprezentowanie w sądzie (wszystkich instancji). Możliwe jest również skorzystanie z porady prawnej w sprawie o rozwód, podział majątku czy dotyczącej kontaktów lub władzy rodzicielskiej.
Oprócz spraw rodzinnych, o rozwód, majątkowych, adwokat Robert Ofiara specjalizuje się w sprawach o odszkodowania. Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej od etapu likwidacji szkody, gdzie składa wezwanie do zapłaty do ubezpieczyciela, przygotowuje ewentualne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela, prowadzi negocjacje ugodowe. W przypadku skierowania sprawy o odszkodowanie do sądu, wysyła pozew, całościowo prowadzi postępowanie sądowe z ubezpieczycielem. Wśród spraw odszkodowawczych, w których adwokat Robert Ofiara ma doświadczenie, można wymienić: odszkodowanie za wypadek (wypadek komunikacyjny, przy pracy, wypadek śmiertelny), odszkodowanie za wywłaszczenie, zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby, zadośćuczynienie za wypadek, odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie. Adwokat Robert Ofiara posiada duże doświadczenie sądowe w prowadzeniu spraw o odszkodowania na terenie całego kraju.
Dostrzegając potrzeby klientów posiadających umowy kredytowe we frankach, adwokat Robert Ofiara stworzył w kancelarii zespół zajmujący się sprawami przeciw bankom. Prawnicy pomagają w sprawach bankowych dotyczących: klauzul niedozwolonych w umowie kredytowej, wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank, odzyskania składek UNWW. Umowy kredytowe poddawane są szczegółowej analizie, klientom przedstawiane są podczas spotkania możliwości dochodzenia roszczeń.
Aby skorzystać z porady prawnej w Kancelarii Adwokackiej Robert Ofiara należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z sekretariatem kancelarii. Można także zgłosić swoją sprawę poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.
Na stronie internetowej kancelarii adwokackiej znajduje się poradnik z artykułami przygotowywanymi przez prawników. Obejmuje on wiele ciekawych tematów dotyczących rozwodów, spraw rodzinnych, odszkodowań czy też spraw bankowych.
Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Centrum - Al. Jerozolimskie 47 lok. 2.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Komentarze do strony: robertofiara.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę robertofiara.pl

Kancelaria Adwokacka Warszawa Adwokat Robert Ofiara
Kancelaria Adwokacka Warszawa Adwokat Robert Ofiara
Kancelaria Adwokacka Warszawa Adwokat Robert Ofiara
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: