Inwestycje w obligacje korporacyjne z BestCapital


Czym są obligacje korporacyjne, jak pozyskać kapitał dla przedsiębiorstwa bez konieczności zaciągania kredytu w banku, w jaki sposób zainwestować oszczędności, żeby móc spodziewać się znacznego dochodu przy jednoczesnym wyeliminowaniu wysokiego ryzyka? Na te wszystkie pytania z chęcią odpowiedzą wykwalifikowani oraz posiadający duże doświadczenie pracownicy spółki Best Capital, zajmującej się doradztwem na rynku obligacji korporacyjnych.

Korporacyjne obligacje są idealnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy mają opory przed inwestycjami giełdowymi, ale nie chcą też tracić czasu na fundusze inwestycyjne, które dają mały przychód. Kompetentni pracownicy firmy Best Capital pomogą nowym inwestorom odnaleźć się na rynku pierwotnym obligacji, z kolei korporacje zyskają pomoc w procesie zdobywania kapitału na rozwój działalności. Pod adresem www. bestcapital. pl można znaleźć opis podstaw działania inwestowania w obligacje korporacyjne. Początkującym polecamy zamieszczony na naszej www słownik terminologii związanej z korporacyjnymi obligacjami oraz najczęściej pojawiające się pytania wraz z odpowiedziami udzielonymi przez specjalistów.

Wszystkie formalności można dopełnić on-line, bez konieczności wychodzenia z domu. Nabycie obligacji zaczyna się każdorazowo od wysłania specjalnego kwestionariusza na stronie WWW firmy. Można także przybyć na spotkanie z przedstawicielami firmy. Biuro Best Capital znajduje się we Wrocławiu przy Alei Gen. Hallera 180/18. Pytania można kierować również na adres e-mail biuro@bestcapital.pl albo telefonicznie, dzwoniąc na numer +48 71 723 00 39.

W Polsce inwestowanie w obligacje korporacji przyjęło się niedawno, lecz firma Best Capital zyskała w tym czasie wielu petentów, którzy dzięki fachowemu wsparciu powiększyli posiadane oszczędności. Spory zysk w niedługim czasie i niskie ryzyko inwestowania mają swój udział w tym, że z każdym rokiem ten odmienny sposób inwestowania gotówki staje się coraz bardziej popularny. Brak kosztów zakupu oraz zarządzania to kolejne cechy, wabiące potencjalnych inwestorów.


  • Dodano: 7 lat 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2062
  • Kliknięć: 961
  •  46.61
  • 293257
  • 1.00