Internetowy sklep żeglarski z osprzętem Yachtaman


Yachtaman to marka działająca w branży żeglarskiej, prowadząca sprzedaż wysyłkową osprzętu żeglarskiego i wyposażenia jachtów. Oferujemy; sprzęt ratunkowy w tym kamizelki ratunkowe i asekuracyjne dla dorosłych, dzieci a także zwierząt, klasyczne drewniane wioseła, do łodzi, DZ, bosaki i pagaj do jachtów i smoczych łodzi, chemia jachtowa w tym kleje stosowane w szkutnictwie i farby jachtowe, odzież żeglarska w tym sztormiaki, sztywny sztag z rolerem foka, bardzo dobry produkt, który przez 15 lat obecności na polskim rynku wyrobił sobie opinię bardzo dobrej i niezawodnej konstrukcji, okucia pokładowe ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Oferujemy także usługi szycia żagli i lazy jack. Dążymy do osiągnięcia wysokiej jakość wyrobów, do jachtów, żaglówek, łodzi i kajaków, dostępnej w przystępnej cenie.

Nasze produkty to gwarancja satysfakcji, którą zapewniamy dzięki wysokiej jakości. Dokładamy szczególnej staranności, żeby oferowane przez nas produkty spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na trwałość, aby można było cieszyć się z użytkowania produktu przez długie lata. Oferujemy bogatą gamę produktów jachtowych, ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, A2 i A4, dedykowanych specjalnie dla żeglarstwa oraz duży wybór elementów złącznych ze stali nierdzewnej takich jak śruby, wkręty, nakrętki podkładki, nity i nitonakrętki. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również bogaty asortyment sprzętu ratunkowego renomowanych producentów, drewniane wiosła, pagaje, bosaki, a także farby do malowania jachtów i kleje. Oferowany przez nas sztywny sztag to produkt który jest na rynku od 15 lat i cieszy się dużym uznaniem. Choć powstał z myślą o jachtach śródlądowych to z powodzeniem jest użytkowany na morzu Bałtyckim i na Adriatyku. Brak plastikowych elementów, takich jak szpula, czy łączniki oraz wysokiej klasy materiały użyte do produkcji tego sztagu spowodowały, że produkt służy bezawaryjnie przez całe lata. Klasyczne drewniane Pagaje, wiosła, bosaki. Oferujemy klasyczne drewniane pagaje, niezastąpiony ekwipunek jachtów, żaglówek oraz kanadyjek. Wiosła do DZ, łódek, smoczych łodzi, kajaków, canoe, pontonów a także drewniane bosaki. Wodny sprzęt ratunkowy Kamizelki ratunkowe, kamizelki asekuracyjne, dla dzieci i dla dorosłych. Oferujemy także kamizelki asekuracyjne dla wędkarzy, które posiadają dodatkowe kieszenie, mocowanie na spławiki i występują w barwach maskujących. Odzież żeglarska Profesjonalna odzież dla żeglarzy. W tym dziale oferujemy ubiór na każdą pogodę dla osób uprawiających sporty wodne. Klasyczne pełnomorskie dwuczęściowe sztormiaki. Osprzęt jachtowy, okucia pokładowe Osprzęt żeglarski ze stali nierdzewnej A2 i A4. Szekle, krętliki, karabińczyki, klamry, przelotki, bloczki, knagi, ucha cumownicze, łańcuchy, kotwice, zawiasy, zamknięcia denne, wieszaki, haczyki, drabinki, akcesoria żeglarskie, okucia pokładowe. Elementy złączne ze stali nierdzewnej. Wyroby ze stali nierdzewnej A2 i kwasoodpornej A4. Wkręty, śruby, nakrętki, podkładki, nity, nitonakrętki. Chemia jachtowa Malowanie, naprawa, klejenie, konserwacja, czyszczenie. Kleje stykowe do stosowania przy mocowaniu wykładziny i tapicerki na jachtach, przyczepach kempingowych i samochodach. Farby jachtowe. Środki czyszczące. Żagle. Szycie żagli, lazy jack. Szycie żagli Fok, Grot, na zamówienie, według podanych przez klienta wymiarów: LP, LD, LT. Przeszywanie foka pod sztywny sztag, z możliwością wszycia osłony UV. Sprzedaż Lazy Jack pod zamówienie klienta. Oferowany przez nas sztywny sztag cieszy się dużym uznaniem Klientów już od 15 lat. Choć powstał z myślą
o jachtach śródlądowych to z powodzeniem jest użytkowany na Morzu Bałtyckim i na Adriatyku. Brak plastikowych elementów, takich jak szpula, czy łączniki oraz wysokiej klasy materiały użyte do produkcji tego sztagu spowodowały, że produkt służy bezawaryjnie przez długie lata i dzielnie znosi ciężkie warunki pracy nawet przy dużym zasoleniu i dużej wilgotności powietrza. Nasz sztywny sztag to bezawaryjność i zadowolenie wynikające nie tylko z wysokiej jakości surowców, ale i z przemyślanych i maksymalnie uproszczonych rozwiązaniach technicznych. Profil aluminiowy o zwiększonej wytrzymałości, oparty na jednej lik szparze, ruchomy górny krętlik, niezabudowana szpula rolera, to rozwiązania ułatwiające eksploatację. Długość zestawu to aż 8 metrów z możliwością przedłużenia do 11m. Całość pracuje na sztagu o grubości liny 4 mm z możliwością adaptacji na linę 5 mm. Spora część, żeglarzy używa naszego produktu z powodzeniem na większych jednostkach, stosując wówczas podwójne olinowanie sztagowe. Jeden sztag 4-5mm na którym pracuje roler foka a przed nim drugi sztag asekurujący maszt. Łatwość montażu, który z powodzeniem można wykonać samemu, to kolejna bardzo ważna i doceniana przez Klientów cecha. W tym celu wystarczy tylko zapoznać się z prostą instrukcją obsługi.

  • Dodano: 8 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 4802
  • Kliknięć: 1108
  •  23.07
  • 292097
  • 1.00